Zubní kartáček FairyWill FW-2001 Purple dětský

Zubní kartáček FairyWill FW-2001 Purple dětský

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3732959 | CZ distribuce
Pomozte svému dítěti převzít zodpovědnost za ústní hygienu. Sonický zubní kartáček FairyWill FW-2001 je přizpůsoben nejmladším uživatelům a má zajímavý, barevný design. Je vybaven chytrým dvouminutovým časovačem a nabízí 3 režimy čištění, z nichž si můžete vybrat. Součástí sady je také vyměnitelná hlavice a pouzdro s ozdobou králičích uší. Jemné…
Momentálně nedostupné

Popis


Pomozte svému dítěti převzít zodpovědnost za ústní hygienu. Sonický zubní kartáček FairyWill FW-2001 je přizpůsoben nejmladším uživatelům a má zajímavý, barevný design. Je vybaven chytrým dvouminutovým časovačem a nabízí 3 režimy čištění, z nichž si můžete vybrat. Součástí sady je také vyměnitelná hlavice a pouzdro s ozdobou králičích uší.

Jemné a bezpečné čištění
Díky sonické technologii generuje zubní kartáček vibrace o frekvenci až 38 000 za minutu, což znamená, že dokáže účinně odstranit bakterie, zbytky jídla a další nečistoty. Měkké štětiny jsou bezpečné pro vaše zuby a dásně a přídavná podložka na zadní straně umožňuje čištění jazyka.,

Dohlíží na dobu čištění zubů vašeho dítěte
Už nemusíte přemýšlet, zda si vaše dítě čistí zuby dostatečně dlouho. Zubní kartáček nabízí inteligentní časovač, který každých 30 sekund s krátkou pauzou připomene malému uživateli, že je třeba vyčistit místo, které je třeba změnit. Po 2 minutách se přístroj automaticky zastaví.

3 režimy čištění
Zubní kartáček umožňuje výběr ze 3 režimů čištění, takže je ideální pro děti různého věku. Měkký bude fungovat pro nejmenší uživatele ve věku 3 až 6 let. Clean bude vhodný pro děti od 7 do 12 let. Dvanáctiletí a starší uživatelé mohou využít režim Massage.

Dlouhá pracovní doba
Nemusíte se obávat, že byste museli zubní kartáček příliš často nabíjet. Přístroj byl vybaven odolnou baterií, díky níž může vašemu dítěti sloužit až 21 dní, a to plně nabitý. Pohodlně jej nabijete pomocí přiloženého kabelu USB.

Vytvořeno s ohledem na nejmladší uživatele
Ergonomická rukojeť zubního kartáčku dokonale padne do malých ručiček a zajistí vašemu dítěti pohodlné používání. Veselé barvy se budou líbit nejmladším uživatelům a roztomilé pouzdro s ozdobou ve tvaru králičích uší usnadní přepravu zařízení. Výrobek je navíc vyroben z bezpečného materiálu bez obsahu BPA a je voděodolný až do úrovně IPX7.

Technické parametry:

- Barva: Fialová
- Pracovní teplota: 0-50°C
- Pracovní napětí: 1,2 V
- Materiál (štětiny): Nylon
- Vstupní napětí: DC 5V
- Doba nabíjení: Přibližně 6 hodin

Obsah balení:

- Sonický zubní kartáček
- Hlava zubního kartáčku x2
- Nabíjecí kabel USB
- Uživatelská příručka
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.