Zvlhčovač vzduchu TEESA PURE LIFE H30

Zvlhčovač vzduchu TEESA PURE LIFE H30

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2995025 | CZ distribuce
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu TEESA PURE LIFE H30 Postarejte se o své zdraví a vyberte si Teesa PURE LIFE H30. Tento malý zvlhčovač vzduchu výrazně zlepší kvalitu vzduchu ve vašem domě a umožní vám plně dýchat. Provoz tohoto zařízení je založen na použití ultrazvukových vln, což zaručuje velmi tichý provoz a nízkou spotřebu energie. Zajímá vás…
Cena s DPH1 009,– 
Cena bez DPH834,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 27.1.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 28.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu TEESA PURE LIFE H30

Postarejte se o své zdraví a vyberte si Teesa PURE LIFE H30. Tento malý zvlhčovač vzduchu výrazně zlepší kvalitu vzduchu ve vašem domě a umožní vám plně dýchat. Provoz tohoto zařízení je založen na použití ultrazvukových vln, což zaručuje velmi tichý provoz a nízkou spotřebu energie.

Zajímá vás, jak funguje elektrický zvlhčovač vzduchu? Ultrazvukové zvlhčovače pomocí ultrazvuku rozkládají vodu na malé částice a vytvářejí vodní mlhu. U modelu PURE LIFE H30 je účinnost výroby vodní mlhy přibližně 120 ml / h.

Když si vyberete elektrický zvlhčovač vzduchu Teesa PURE LIFE H30, rozhodnete se, s jakou silou bude zařízení pracovat. 3stupňové řízení páry umožňuje zvolit intenzitu zvlhčování podle vašich potřeb.

Chcete tichý zvlhčovač vzduchu, který nebude rušit spánek vašich a vašich blízkých? Model PURE LIFE H30 je právě pro vás. Hladina hluku tohoto zařízení nepřesahuje 30 db, takže nebude rušit ani lidi, kteří jsou lehkými pražci.

Zvlhčovač vzduchu Teesa se stará nejen o vaše zdraví, ale také o vizuální vlastnosti vašeho bytu. Model PURE LIFE H30 je vybaven diodou podsvícení, která po setmění dodává zařízení další kouzlo.

Technické parametry:

- Tichý provoz
- Nastavení účinnosti generované páry
- Modré noční osvětlení
- Objem nádrže: 1,5 l
- Účinnost: 120 ml / h ± 20 ml / h
- Hladina hluku:> = 30 dB
- Rozměry: 202 x 146 x 206 mm
- Napájení:
- vstup: AC 100 ~ 240 V; 50/60 Hz
- výstup: 24 DC, 0,5 A
- Napájení: 24 V; 0,5 A
- Výkon: 12 W

Sada obsahuje:

- Čisticí kartáč, napájecí adaptér, uživatelskou příručku
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.