Zvlhčovač vzduchu TEESA PURE LIFE H90

Zvlhčovač vzduchu TEESA PURE LIFE H90

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2995016 | CZ distribuce
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu TEESA PURE LIFE H90 Bojujete s častými bolestmi hlavy nebo slzením očí? Zbavte se příčiny těchto onemocnění, tj. Příliš suchého vzduchu ve vaší domácnosti, a vyberte zvlhčovač vzduchu Teesa PURE LIFE H90. Provoz tohoto zařízení je založen na použití ultrazvukových vln, což zaručuje velmi tichý provoz a nízkou…
Cena s DPH1 261,– 
Cena bez DPH1 042,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 20.1.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 21.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu TEESA PURE LIFE H90

Bojujete s častými bolestmi hlavy nebo slzením očí? Zbavte se příčiny těchto onemocnění, tj. Příliš suchého vzduchu ve vaší domácnosti, a vyberte zvlhčovač vzduchu Teesa PURE LIFE H90. Provoz tohoto zařízení je založen na použití ultrazvukových vln, což zaručuje velmi tichý provoz a nízkou spotřebu energie.

Zajímá vás, jak funguje zvlhčovač vzduchu? Ultrazvukové zvlhčovače pomocí ultrazvuku rozkládají vodu na malé částice a vytvářejí vodní mlhu. V modelu PURE LIFE H90 je výrobní kapacita mlhy 250 ml / h.

Zvlhčovač PURE LIFE H90 je vybaven 3stupňovou regulací páry, která vám umožňuje zvolit intenzitu zvlhčování podle vašich preferencí. A co víc, 2,5litrová nádrž na vodu zajišťuje několik hodin provozu zařízení, a to i při nejvyšší účinnosti.

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu je velmi tichý. Velkou výhodou je také časovač, díky kterému můžete nechat zařízení zapnuté přes noc a zajistit tak, že nebude rušit váš spánek.

Další výhodou elektrického zvlhčovače Teesa je schopnost zvolit barvu osvětlení. Určitě si vyberete barvu, díky níž bude zařízení perfektně zapadat do interiéru místnosti, ve které se aktuálně nachází.

Technické parametry:

- Tichý provoz
- Nastavení účinnosti vytvářené páry
- 7 barev nočního osvětlení
- Kapacita nádrže: 2,5 l
- Kapacita: 250 ml / h
- Hladina hluku:> = 30 dB
- Automatické vypnutí po vyprázdnění nádrže
- Časovač
- Délka kabelu: 150 cm
- Rozměry: 196 x 196 x 230 mm
- Napájení : 220-240 V ~, 50-60 Hz

Obsah balení:

- Čisticí kartáč, návod k použití
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.