Amazfit GTS 2 mini, Midnight Black
Amazfit GTS 2 mini, Midnight BlackAmazfit GTS 2 mini, Midnight BlackAmazfit GTS 2 mini, Midnight BlackAmazfit GTS 2 mini, Midnight BlackAmazfit GTS 2 mini, Midnight BlackAmazfit GTS 2 mini, Midnight BlackAmazfit GTS 2 mini, Midnight BlackAmazfit GTS 2 mini, Midnight BlackAmazfit GTS 2 mini, Midnight Black

Amazfit GTS 2 mini, Midnight Black

Záruka: 24 měsíců | PN: A2018-MB | Kód: 3014680 | CZ distribuce
Super lehké a tenké- Užijte si lehkost času. Hodinky Amazfit GTS 2 mini mají lehký bezrámečkový design s pečlivě zaobleným 2.5 D sklem, které ideálně doplní vaše nejmódnější oblečení. S nízkou hmotností pouhých 19,5g, tloušťkou 8,95 mm a silikonovým páskem šetrným k pokožce vám GTS 2 mini umožní užít si lehkost času. Always-on AMOLED displej…
Cena s DPH2 704,– 
Cena bez DPH2 235,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 10.3.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 11.3.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Super lehké a tenké- Užijte si lehkost času.

Hodinky Amazfit GTS 2 mini mají lehký bezrámečkový design s pečlivě zaobleným 2.5 D sklem, které ideálně doplní vaše nejmódnější oblečení. S nízkou hmotností pouhých 19,5g, tloušťkou 8,95 mm a silikonovým páskem šetrným k pokožce vám GTS 2 mini umožní užít si lehkost času.

Always-on AMOLED displej a vylepšené barvy a jas.

The Amazfit GTS 2 mini jsou vybaveny 1,55 palců velkým AMOLED displejem, každé zkontrolování času bude pro Vás praktické, živé a vzrušující.

Personalizované ciferníky - Odlište se vlastním stylem a šarmem.

Chytré hodinky GTS 2 mini můžou být přizpůsobeny, aby odrážely unikátní charakter každého uživatele. S více než 50-ti ciferníky, z nichž většina má funkční Always-on displej, se můžete vždy ujistit, že jste ve stylu a užíváte si prostředí hodinek, které máte rádi. Nebo, aby byly hodinky opravdu ve Vašem stylu, nahrajte si své vlastní fotografie a zaměřte se na to na čem Vám opravdu záleží s vlastním modulárním číselníkem.

Všestranný přehled zdraví, na každém detailu záleží.

Amazfit GTS2 mini poskytují monitorování srdeční frekvence, měření saturace kyslíku v krvi, monitorování spánku, monitorování úrovně stresu a sledování ženského cyklu, stejně jako další funkce pro dosažení celkového řízení zdraví z vašeho zápěstí. Systém hodnocení zdravotního stavu PAI™ taká zpracovává komplexní data o zdravotním stavu s pokročilým algoritmem, který prezentuje váš fyzický stav v jednoduchém skóre s jednou hodnotou výsledku.

Měření saturace kyslíku v krvi, Váš osobní ochránce zdraví.

Nasycení kyslíkem v krvi (SpO2) je jedním z nejdůležitějších ukazatelů lidského zdraví a proto jsme implementovali tuto funkci do plně vylepšených Amazfit GTS 2 mini. Po vykonání intenzivní fyzické nebo duševní aktivity podržte ruku v klidu a otestujte hodnoty SpO2, abyste více porozuměli své fyzické kondici.

24h Monitoring tepové frekvence, varování, která vás ochrání.

24-hodinová funkce sledování tepové frekvence v hodinkách Amazfit GTS 2 mini je podpořena nejnovějším výzkumem a zaručuje nejdetailnější sledování stavu Vašeho srdce. Hodinky poskytují upozornění na abnormálně zvýšenou srdeční frekvenci, což snižuje pravděpodobnost srdečních příhod a chrání Váš život.

Monitorování kvality spánku pro optimální výkon. Analýza fází spánku a zdřímnutí.

Hodinky Amazfit GTS 2 mini můžou posoudit kvalitu vašeho spánku skrz lehké, hluboké a REM fáze v průběhu noci, a také podporují identifikaci denního spánku, aby zaznamenaly úplnější a celistvé informace o spánku.

Sledování menstruačních cyklů, Plánujte dopředu

Amazfit GTS 2 mini inteligentně zaznamenávají a předpovídají čas a délku menstruačního cyklu s intimními připomínkami menstruačního a plodného období, které ženám dodávají klid. Pochopte svůj cyklus, abyste zabránili zpoždění plánů.

PAI™ Systém hodnocení zdraví - Jedno skóre pro pochopení stavu Vašeho fyzického stavu

Hodnota PAITM se vypočítává pomocí algoritmu z dat o Vaší srdeční frekvenci, době cvičení a dalších komplexních zdravotních informací. Tato hodnota poskytuje celkové hodnocení stavu pro každého uživatele na základě jeho jedinečných údajů o stavu a nabízí každému osobní zážitek. PAITM lze použít kdykoli, kdekoli a při většině druhů cvičení v každodenním životě.

Zkontrolujte si stav úrovně vašeho stresu a získejte tipy na zklidnění.

Stres je základní příčinou mnoha zdravotních problémů. S Amazfit GTS 2 mini můžete kontrolovat po celý den, jakou máte momentální hladinu Vašeho stresu - uvolněný, normální, střední až vysoký. Kdykoli se budete cítit pod tlakem nebo stresem, změřte si svou hladinu a získejte i návrhy, jak ji snížit.

70+ přednastavených sportovních módů. Sledování v reálném čase a analýzy.

Amazfit GTS 2 mini jsou vybaveny více jak 70-ti vestavěnými sportovními módy, což umožňuje pokrýt až 90% sportovních nadšenců profesionálním záznamem dat, každou minutu a každý kilometr sportovní aktivity. Jakmile cvičení dokončíte, systém vygeneruje zprávu o analýze, která vám pomůže pokračovat ve zlepšování vašeho cvičícího plánu.

Zabudovaný Amazon Alexa Zůstaňte informováni

S chytrými hodinkami Amazfit GTS 2 mini můžete mluvit s Amazon Alexa. Ptejte se, získejte překlady, nastavujte budíky a časovače, vytvářejte nákupní seznamy, kontrolujte počasí nebo ovládejte zařízení své chytré domácnosti.

14-denní výdrž baterie - Přineste si více klidu do života

Plně optimalizovaný systém správy baterie poskytuje až 14 dní výdrže baterie pro Amazfit GTS 2 mini. Zbavte se úzkosti z neustálého nabíjení a nechte energii proudit. Baterie o kapacitě 220 mAh dokáže poskytnout až 14 dní neustálého provozu.

Technické parametry:

 • Velikost: 40.5x35.8x8.95 mm
 • Váha: 19.5g (bez pásku)
 • Tělo: Slitina hliníku
 • Spodní kryt: Plast
 • Tlačítko: 1 tlačítko
 • Vodotěsnost: 5 ATM
 • Technologie: AMOLED
 • Velikost: 1.55 place
 • Rozlišení: 354x306
 • PPI: 301
 • Kapacita baterie: 220 mAh (typická hodnota)
 • Nabíjecí metoda: Nabíjecí základna
 • Nabíjecí čas: Přibližně 2 hodiny
 • Typická výdrž baterie: 14 dní
 • Základní výdrž baterie: 21 dní
 • Nejvytíženější výdrž baterie: 7 dní
 • Senzory: Huami samostatně vyvinutý BioTrackerTM 2 PPG (podpora měření okysličení krve) čidlo biologických dat, Akcelerometr, Gyroskop, Kompas, Senzor okolního osvětlení, Vibrační Motor
 • Připojení: Bluetooth 5.0 BLE
 • Material: Silikon
 • Šířka náramku: 20mm
 • Zapínání : Klasická spona s přeskou
 • V balení: Hodinky se standardním řemínkem / nabíjecí základna / uživatelský manuál
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.