ARMODD Candywatch Crystal 3 rose gold

ARMODD Candywatch Crystal 3 rose gold

Záruka: 24 měsíců | PN: 2436 | Kód: 3781360 | CZ distribuce
ARMODD Candywatch Crystal 3 rose gold Krystal s podobou svůdně luxusního designu Moderní šperk se jmenuje Candywatch Crystal 3 a jeho výkladní skříní bude vaše zápěstí. Chytré hodinky z nové kolekce ARMODD pro rok 2024 jsou nádherným designovým počinem, který si okamžitě zamilujete. Na špičkovém 1,3” AMOLED displeji skvěle vyniknou…
Momentálně nedostupné

Popis

ARMODD Candywatch Crystal 3 rose gold

Krystal s podobou svůdně luxusního designu
Moderní šperk se jmenuje Candywatch Crystal 3 a jeho výkladní skříní bude vaše zápěstí. Chytré hodinky z nové kolekce ARMODD pro rok 2024 jsou nádherným designovým počinem, který si okamžitě zamilujete.

Na špičkovém 1,3” AMOLED displeji skvěle vyniknou elegantní ciferníky, které chytré hodinky nabízí. Vysoké rozlišení 466x466 pixelů, živé barvy a svítivost displeje 2000 nitů zajistí perfektní čitelnost i na přímém slunci.

7 klíčových vlastností ARMODD Candywatch Crystal 3
- 1,3” AMOLED displej s jemným rozlišením a výbornou čitelností i na přímém slunci
- Skvěle padnou i na menší dámské zápěstí
- Volání přímo z chytrých hodinek přes Bluetooth
- Upozornění na příchozí hovory, SMS, e-maily a zprávy z aplikací
- 8 elegantních ciferníků a 500+ v aplikaci, možnost nahrání vlastní fotky na ciferník
- Monitorování menstruačního cyklu
- Měří tep v reálném čase i pravidelných intervalech a orientačně krevní tlak a saturaci kyslíku v krvi

Elegantní doplněk, který hlídá vaše zdraví
Každou ženu jistě potěší péče, kterou chytré hodinky Candywatch Crystal 3 poskytnou. Jsou perfektním gentlemanem, který vám dá informace ohledně tepové frekvence, spálených kalorií, ušlých kroků, kvalitě spánku, taktně upozorní na stav menstruačního cyklu a mnoho dalšího.

Velkým plusem je i to, že tenhle chytrý společník vám řekne přesně jen to, co si s ním dopředu domluvíte. Stačí jen pár kliknutí v mobilní aplikaci, kde si nastavíte, které zprávy a notifikace chcete na hodinkách zobrazit. To je galantnost a ohleduplnost v praxi.

8 stylových ciferníků a oblíbená možnost vlastní fotky
Vyberte si jeden z 8 přednastavených ciferníků podle toho, jakou zrovna máte náladu. Vlastní fotka je další rafinovanou možností, která spolu se stylovým řemínkem a barvou vyjádří originalitu vašeho Já.

V mobilní aplikaci navíc najdete více než 500 stylových ciferníků, které si do chytrých hodinek můžete jednoduše nahrát.

Prémiový materiál provedení je zosobněním skutečné kvality
I vybrané designové chytré hodinky musí mít dobře zpracované technické komponenty, aby byly perfektním praktickým pomocníkem v jakékoli činnosti.

Proto jsou ARMODD Candywatch Crystal 3 vyrobeny z prémiového materiálu a kvalitního skla, které poctivě chrání displej. A vydrží až 7 dní na jedno nabití při běžném používání.

70+ sportovních režimů, váš osobní trenér na zápěstí
Rádi sportujete? Chytré hodinky zvládnou zaznamenat chůzi, běh, cyklistiku, švihadlo, badminton, basketbal, fotbal, běh na páse, jógu, posilovnu i eliptický trenažér a mnoho dalších sportů. Data se poté jednoduše uloží do aplikace.

Vítězové se rodí pomalu, ale sám to ještě nikdy nikdo nedokázal. Teď už na to spolu s chytrými hodinkami ARMODD Candywatch Crystal 3 budete minimálně dva.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.