Auto na dálkové ovládání Forever RC-250 Twister

Auto na dálkové ovládání Forever RC-250 Twister

Záruka: 24 měsíců | PN: HAPPYCARRC250 | Kód: 3650700 | CZ distribuce
Kaskadérské auto na dálkové ovládání Tato hračka na dálkové ovládání umožní vám i vašemu dítěti objevit nový rozměr zábavy. Pokročilá konstrukce umožňuje úžasné kaskadérské kousky, které s klasickými autíčky na dálkové ovládání nepředvedete. Kola, která umožňují jízdu do strany, aniž by se změnila orientace vozu, možnost otáčení kolem vlastní osy…
Cena s DPH1 630,– 
Cena bez DPH1 347,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 7.6.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Kaskadérské auto na dálkové ovládání
Tato hračka na dálkové ovládání umožní vám i vašemu dítěti objevit nový rozměr zábavy. Pokročilá konstrukce umožňuje úžasné kaskadérské kousky, které s klasickými autíčky na dálkové ovládání nepředvedete. Kola, která umožňují jízdu do strany, aniž by se změnila orientace vozu, možnost otáčení kolem vlastní osy, dokonale koordinované a plynulé pohyby - pro plné uspokojení z "driftování" vozidla.

Auto s pohonem 4x4
Auto s pohonem 4x4 na dálkové ovládání, které jako kočka vždycky padá na 4... kola. Robustní karoserie a pohon všech kol vám umožní objevovat další funkce. Auto perfektně vyjede do kopce, sjedete s ním ze schodů, a když spadne, je vždy na čtyřech kolech, takže je připraveno pokračovat v jízdě.

Vozidlo dálkově ovládané dálkovým ovladačem na zápěstí
Jedná se o další inovaci použitou v tomto zařízení. Co to dělá? Pohybem zápěstí ovládáte auto obdobným způsobem. Jedná se o pohodlnou a zajímavou alternativu ke klasickým dálkovým ovladačům/podložkám, které se u tohoto typu výrobků dosud používaly. Vynikající volba pro milovníky gadgetů a testování nových řešení.

Ideální dárek pro každé dítě
Twister je skvělý nápad na dárek pro každé dítě. Už jenom díky úžasnému designu jako z filmu o budoucnosti potěší každého obdarovaného. A až vaše dítě začne zjišťovat, co všechno toto dálkově ovládané autíčko dokáže, zamiluje si ho ještě víc.

Vzrušující společné chvíle jsou tím nejlepším dárkem, který můžete dát
Autíčko Twister na dálkové ovládání poskytne skvělou zábavu nejen dětem, ale i celé rodině. Možnost naprogramovat dálkové ovládání na konkrétní vůz umožňuje nezávisle používat několik vozů současně. Rodinné závody nebo kaskadérské soutěže vám přinesou spoustu vzrušení a zábavy.

Klíčové vlastnosti

* Značka: FOREVER
* Typ: RC vozidlo
* Pilot: 2,4 GHz
* Dosah ovládání: až 40 m
* Baterie vozidla: 2 × Li-Ion 3,7 V ? 500 mAh, 1,85 Wh
* Nabíjení baterie: 5 V ? 0,4 A
* Pilotní napájení: 2 × 1,5 V AA (nejsou součástí dodávky)
* Doba nabíjení: až 2 h
* Celková doba jízdy: až 40 min (dvě baterie)
* Rychlost: až 15 km/h
* Pohon: pohon všech kol
* LED osvětlení: ano
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.