Bezdrátový set 2v1 klávesnice a myši Natec SQUID
Bezdrátový set 2v1 klávesnice a myši Natec SQUIDBezdrátový set 2v1 klávesnice a myši Natec SQUIDBezdrátový set 2v1 klávesnice a myši Natec SQUIDBezdrátový set 2v1 klávesnice a myši Natec SQUIDBezdrátový set 2v1 klávesnice a myši Natec SQUID

Bezdrátový set 2v1 klávesnice a myši Natec SQUID

Záruka: 24 měsíců | PN: NZB-1990 | Kód: 3625923 | CZ distribuce
Vsaďte na pohodlí a odolnost Natec SQUID je bezdrátová sada navržená pro pohodlnou kancelářskou práci. Obsahuje jak klávesnici s odolným membránovým mechanismem, tak myš vybavenou přesným optickým snímačem. Pracujte efektivněji a vsaďte na osvědčená řešení. Efektivní a tichá práce Při několikahodinovém používání klávesnice, zejména při…
Cena s DPH566,– 
Cena s DPH pro registrované531,– Kč
Cena bez DPH468,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 3.4.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Vsaďte na pohodlí a odolnost

Natec SQUID je bezdrátová sada navržená pro pohodlnou kancelářskou práci. Obsahuje jak klávesnici s odolným membránovým mechanismem, tak myš vybavenou přesným optickým snímačem. Pracujte efektivněji a vsaďte na osvědčená řešení.

Efektivní a tichá práce

Při několikahodinovém používání klávesnice, zejména při každodenní kancelářské práci, je nejdůležitější ergonomie. Natec Squid takové nároky plně splňuje, a to také díky plochým profilům kláves, které byly potaženy vrstvou odolnou proti oděru. Pod klávesami se nachází membránový mechanismus, díky němuž byla snížena hlasitost vydávaných kliknutí.

Přesnost pohybů

Kromě klávesnice je při kancelářské práci důležitá také myš. Natec Squid nabízí přesný optický snímač s rozlišením až 1600 DPI. Tuto hodnotu však lze během okamžiku změnit - prostřednictvím speciálního tlačítka pro změnu DPI, kterým nastavíte hodnotu parametru na 800, 1200 nebo 1600 DPI. Myš se může pochlubit také ergonomickým designem a gumovým kolečkem, které zvyšuje pohodlí při prohlížení dokumentů a webových stránek.

Chytré řízení spotřeby energie

K napájení sady Natec Squid stačí dvě baterie - jedna AA pro myš a jedna AAA pro správnou funkci klávesnice. Pro maximalizaci životnosti baterií je navíc sada vybavena inteligentní technologií správy napájení, která zařízení uspí, pokud je delší dobu nepoužíváte. Expresně je probudíte kliknutím na tlačítko.

Zbavte se kabelů

Obě zařízení umožňují 2,4GHz bezdrátovou komunikaci s počítačem. Díky tomu můžete sadu Natec Squid používat ve vzdálenosti až 10 metrů od podporovaného zařízení. Myš je navíc vybavena speciálním úložným prostorem pro USB přijímač, takže se nemusíte bát, že byste jej na cestách ztratili.

Specifikace:

Layout: čeština / slovenština
Klávesový mechanismus: Membrána
Počet tlačítek: 105
Multimediální klávesy: Ano
Počet multimediálních kláves: 13
Rozlišení: 800 - 1600 DPI
Snímač: Optický
Počet tlačítek: 4
Komunikace: Bezdrátová 2,4 GHz
Dosah: 10 m
Materiál: ABS
Konektory: USB 2.0
Barva: Černá
Podporované operační systémy:
Windows 8
Windows 7
Windows 11
Windows 10
Linux
Android
Další funkce: Plug&Play
Prvky sady: Myš, Klávesnice
Dodávané příslušenství: Přijímač USB, Uživatelská příručka
Délka klávesnice: 435 mm
Šířka klávesnice: 135 mm
Výška klávesnice: 26 mm
Délka myši: 110 mm
Šířka myši: 61 mm
Výška myši: 37 mm
Hmotnost: 423 g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.