Cisco Catalyst C1000-16T-E-2G-L, 16x10/100/1000, 2xSFP - REFRESH

Záruka: 24 měsíců | PN: C1000-16T-E-2G-L-RF | Kód: 3415998 | CZ distribuce
Cisco Catalyst C1000-16T-E-2G-L Switch - REFRESH Sada pro montáž do racku není součástí balení. Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví. Jedná se o produkt…
Cena s DPH11 813,– 
Běžná cena s DPH
Cena bez DPH9 763,– Kč
Skladem
Doprava od 160 Kč
 Přepravní službou do 24.5.od 160 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Cisco Catalyst C1000-16T-E-2G-L Switch - REFRESH

Sada pro montáž do racku není součástí balení.

Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví.

Jedná se o produkt z programu REFRESH (-RF). V rámci tohoto programu jsou nabízena opravená zařízení, případně zařízení z kvartálových rotací. REFRESH zařízení disponují stejnými funkcemi, podporou a zárukou, jako zařízení zcela nová.

Technické specifikace:

Provedení Rack-mountable
Porty 16 x 10/100/1000 + 2 x SFP
Console: RJ-45, USB mini-B, USB A
Výkon Switching capacity: 36 Gbps
Forwarding performance (64-byte packet size): 26,78 Mpps
Power over Ethernet (PoE) Ne
Počet VLAN ID 4096
Maximum aktivních VLAN 256
Standardy IEEE 802.1D STP IEEE 802.1p CoS Prioritization IEEE 802.1Q VLAN IEEE 802.1s IEEE 802.1w IEEE 802.1X IEEE 802.1ab LLDP
Bluetooth v4.0,IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af and IEEE 802.3at, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only),
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports, IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3z 1000BASE-X, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c, and v3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet, IEEE 802.1ax
Velikost MAC tabulky 16 000
CPU ARM v7 800MHz
RAM 512 MB
Flash 256 MB
Napájení 100-240 V (50-60 Hz)
Rozměry (Š x H x V) 26.8 cm x 21 cm x 4.39 cm
Hmotnost 1.42 kg
Provozní teplota -5 až 50°C
Provozní vlhost 5 - 90%
Skladovací teplota -25 až 70 °C

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/support/switches/catalyst-1000-16t-e-2g-l-switch/model.html

Příslušenství

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.