COTEetCI hliníkový flexibilní podstavec pro notebooky (jednosměrný) stříbrný
COTEetCI hliníkový flexibilní podstavec pro notebooky (jednosměrný) stříbrnýCOTEetCI hliníkový flexibilní podstavec pro notebooky (jednosměrný) stříbrnýCOTEetCI hliníkový flexibilní podstavec pro notebooky (jednosměrný) stříbrnýCOTEetCI hliníkový flexibilní podstavec pro notebooky (jednosměrný) stříbrnýCOTEetCI hliníkový flexibilní podstavec pro notebooky (jednosměrný) stříbrnýCOTEetCI hliníkový flexibilní podstavec pro notebooky (jednosměrný) stříbrnýCOTEetCI hliníkový flexibilní podstavec pro notebooky (jednosměrný) stříbrnýCOTEetCI hliníkový flexibilní podstavec pro notebooky (jednosměrný) stříbrný

COTEetCI hliníkový flexibilní podstavec pro notebooky (jednosměrný) stříbrný

Záruka: 24 měsíců | PN: CS5157-TS | Kód: 3014628 | CZ distribuce
COTEetCI hliníkový flexibilní podstavec pro notebooky (jednosměrný) je ergonomický, odolný a spolehlivý stojan, který je určen pro použití s ??notebooky s úhlopříčkou 12 - 16 ". Stojan lze navíc používat s tablety iPad Pro 12,9" a dalšími modely vhodné velikosti. Klíčové vlastnosti: Odolnost Nastavitelný úhel náklonu Odolný materiál Stylový…
Cena s DPH1 641,– 
Cena bez DPH1 356,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 5.3.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 8.3.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

COTEetCI hliníkový flexibilní podstavec pro notebooky (jednosměrný)

je ergonomický, odolný a spolehlivý stojan, který je určen pro použití s ??notebooky s úhlopříčkou 12 - 16 ". Stojan lze navíc používat s tablety iPad Pro 12,9" a dalšími modely vhodné velikosti.

Klíčové vlastnosti:

  • Odolnost
  • Nastavitelný úhel náklonu
  • Odolný materiál
  • Stylový
  • UDRŽITELNOST

Kvalita a funkčnost

Tento model je vyroben z odolného hliníku, který poskytuje stylový vzhled, vysokou pevnost a odolnost. Stabilitu stojanu zajišťuje široká plošina a speciální otvory pro odvod tepla. Model je snadno výškově nastavitelný a zaručuje spolehlivé upevnění notebooku díky dvěma majitelům.

Díky možnosti výškového nastavení podporuje zvedací konzola COTEetCI pohodlnou práci na notebooku. Stojan má pohodlný úhel, který poskytuje snadný přístup ke klávesnici zařízení. Stojan nezanechává škrábance na těle zařízení nebo notebooku.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.