COTEetCI hliníkový podstavec SD-18 pro mobilní telefony/tablety růžovo-zlatý
COTEetCI hliníkový podstavec SD-18 pro mobilní telefony/tablety růžovo-zlatýCOTEetCI hliníkový podstavec SD-18 pro mobilní telefony/tablety růžovo-zlatýCOTEetCI hliníkový podstavec SD-18 pro mobilní telefony/tablety růžovo-zlatýCOTEetCI hliníkový podstavec SD-18 pro mobilní telefony/tablety růžovo-zlatýCOTEetCI hliníkový podstavec SD-18 pro mobilní telefony/tablety růžovo-zlatýCOTEetCI hliníkový podstavec SD-18 pro mobilní telefony/tablety růžovo-zlatýCOTEetCI hliníkový podstavec SD-18 pro mobilní telefony/tablety růžovo-zlatýCOTEetCI hliníkový podstavec SD-18 pro mobilní telefony/tablety růžovo-zlatý

COTEetCI hliníkový podstavec SD-18 pro mobilní telefony/ tablety růžovo-zlatý

Záruka: 24 měsíců | PN: CS5506-MRG | Kód: 3013023 | CZ distribuce
Už jste někdy měli případy, kdy vaříte v kuchyni a chcete pohodlně položit tablet nebo telefon, abyste viděli recept? Ale opřeli jste jej o zeď, položili jej šikmo nebo jinak a vyklouzl Vám? Nebo se díváte na video a také byste chtěli svůj gadget pohodlně umístit a stále jej nemůžete připojit. Zde vám v takové situaci pomůže univerzální stojan pro…
Cena s DPH993,– 
Cena bez DPH821,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 3.3.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 4.3.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Už jste někdy měli případy, kdy vaříte v kuchyni a chcete pohodlně položit tablet nebo telefon, abyste viděli recept? Ale opřeli jste jej o zeď, položili jej šikmo nebo jinak a vyklouzl Vám? Nebo se díváte na video a také byste chtěli svůj gadget pohodlně umístit a stále jej nemůžete připojit. Zde vám v takové situaci pomůže univerzální stojan pro tablety a smartphony - Coteetci SD-18.

Klíčové vlastnosti:

Minimalistický design.
Stojan vypadá skvěle v každém interiéru, nezabírá mnoho místa. Ideální pro domácnost i kancelář.

Nastavení výšky a náklonu.
Úhel vašeho zařízení a výšku stojanu můžete nastavit od minimálně 140 mm do maximálně 180 mm, což je pro vás výhodné.

Silikonový povlak.
V SD-18 je vše promyšleno do nejmenších detailů! Silikon se používá k ochraně vašich gadgetů před poškrábáním během instalace na stojan.

Design

K dispozici je minimalistický design, pohodlné nastavení výšky a úhlu sklonu, design pro nabíjení zařízení, silikonový kryt v místech upevnění zařízení, silikonové tlapky na ochranu povrchů proti poškrábání.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.