ESD Death end re;Quest
ESD Death end re;QuestESD Death end re;QuestESD Death end re;Quest

ESD Death end re;Quest

Záruka: 24 měsíců | PN: 5710 | Kód: 2981300 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Arata Mizunashi, videoherní programátor,obdrží oznámení z e-mailu, který mu poslala Shina Ninomiya, kamarádka, která zmizela téměř před rokem. Společně pracovali na vytvoření World's's Odyssey (W.O.D.), pohlcující virtuální krajiny založené na úchvatné, nejmoderní technologii. Tedy dokud náhlé…
Cena s DPH488,– 
Cena s DPH pro registrované457,– Kč
Cena bez DPH403,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 25.1.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 26.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Arata Mizunashi, videoherní programátor,obdrží oznámení z e-mailu, který mu poslala Shina Ninomiya, kamarádka, která zmizela téměř před rokem. Společně pracovali na vytvoření World's's Odyssey (W.O.D.), pohlcující virtuální krajiny založené na úchvatné, nejmoderní technologii. Tedy dokud náhlé zmizení Shiny nezastavilo výrobu. Arata zjistí překvapující objev, že Shina Ninomiya uvízla uvnitř „W.O.D.“. Arata spěchá zpátky ke kódové liniipronásledující jeho opuštěný projekt azjišťuje, že v něm řádí červí infekce aže Shina je jejím jediným aktivním hráčem.

Arata brzy zjišťuje, že zlá moc mu znemožňuje dostat Shinu ze hry. Jaká je tedyjejí jediná cesta ven? Musí dokončit hru, aby odemkla dokonalý konec - výsledeks 1% úspěšností. Během cesty se setkávají s mnoha postavami NPC, které rozmazávají vnímání lidskosti, a technologie A.I., uvádějící do pohybu vzrušující příběh, který zpochybňuje rozdíly mezi virtuálním světem a tím našim.

Nevědí, jaké hrůzy je čekají na obou stranách obrazovky...

Klíčové vlastnosti:

Skutečnost nebo fikce? Přeskakujte mezi režimem reality a herním režimem, protože hráči budou muset prozkoumávat pohled na realitu, aby vyřešili záhadné vnitřní činností Světové odyssey, a přejdětedo režimu zobrazení hry, abyste bojovalis monstry. Vybírejte možnosti moudře, protože vaše rozhodnutí může změnit konechry! Tahové RPG odvrácené vzhůru nohama! V tomto tahovém systému příkazovýchbitev se můžete volně pohybovat a bojovat proti děsivým příšerám. Během bitvy mohou hráči změnit žánr hry ze střílečky zpohledu první osoby na bojovou hru! Vyběhnout ven? Během průzkumu budou musethráči aktivovat charakteristické pro dungeony, specifické dovednosti postav, aby získali přístup k těžko dostupným oblastem a skrytým pokladům! Sledujte bílého králíka a objevte svět infikovaný virem. V tomto hyperrealistickém herním světě musí hráči pomoci Shině uniknout ze světa her naplněných infikovanými bossy afascinujícím prostředím!

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.