EVOLVEO EasyPhone LT, mobilní telefon pro seniory s nabíjecím stojánkem (červená barva)

Záruka: 24 měsíců | PN: EP-880-LTR | Kód: 3560539 | CZ distribuce
EasyPhone LT – 4G telefon s precizní SOS lokalizací polohy, 2,8“ displejem a USB-C napájením * Barevný displej 2,8" * 4G síť * SOS tlačítko s GPS lokalizací polohy * 2000 kontaktů * Dual Nano SIM * fotoaparát s bleskem * FM rádio s vestavěnou anténou * fotokontakty * Bluetooth * microSDHC * výkonná svítilna *nabíjecí kolébka * USB-C * Li-Ion…
Cena s DPH1 731,– 
Cena s DPH pro registrované1 712,– Kč
Běžná cena s DPH
Cena bez DPH1 431,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 6.12.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

EasyPhone LT – 4G telefon s precizní SOS lokalizací polohy, 2,8“ displejem a USB-C napájením

* Barevný displej 2,8" * 4G síť * SOS tlačítko s GPS lokalizací polohy * 2000 kontaktů * Dual Nano SIM * fotoaparát s bleskem * FM rádio s vestavěnou anténou * fotokontakty * Bluetooth * microSDHC * výkonná svítilna *nabíjecí kolébka * USB-C * Li-Ion baterie 1200 mAhEasyphone LT je první 4G telefon pro seniory od značky EVOLVEO. Telefon je vybaven dvěma Nano sim pro dvě různá čísla, podporuje WiFi připojení a GPS lokalizaci polohy. Uložíte do něj až dva tisíce kontaktů a navíc i deset fotokontaktů.

Snadná obsluha, přehledné a jednoduché menu

EVOLVEO EasyPhone LT má přehledné a jednoduché menu a velká praktická tlačítka. Ta jsou navzájem oddělena, což usnadní psaní SMS zpráv a zadávání telefonních čísel. Pro telefonování na oblíbená čísla je možno nastavit osm rychlých předvoleb nebo využít funkci fotokontakty.

SOS volání a SMS s lokalizací polohy

Telefon je vybaven SOS tlačítkem, po jehož stisknutí telefon začne automaticky vytáčet předvolená čísla a odešle na ně nouzovou zprávu včetně informace o jeho poloze. Je možno zvolit až pět telefonních čísel, na které bude voláno a zaslána SMS.

Tři úrovně lokalizace polohy

K určení polohy telefon využívá tři různé technologie podle jejich aktuální dostupnosti - GPS signál, WiFi a mobilní síť GSM. Každá z těchto technologií je pro určení polohy limitována, ale jejich kombinací je telefon schopen podat co nejpřesnější výsledek v dané chvíli. Například GPS signál nefunguje spolehlivě v budovách, proto telefon dokáže určit přesnou polohu pomocí WiFi. Pokud jsou v dosahu telefonu dostupné alespoň dvě WiFi sítě, telefon určí přesnou polohu i v budově. Zvyšuje se tak výrazně úspěšnost nalezení.

Zjištění aktuální GPS polohy z jiného telefonu

Telefon umožňuje zaslat SMS se svou aktuální polohou do jiného telefonu. To může být důležité v případě, kdy se například nemůžete s majitelem telefonu spojit. V telefonu lze nastavit kontakty osob, které jsou oprávněny tuto polohu zjišťovat.

Fotokontakty, rychlá volba a 2000 uložených kontaktů

Pro snadné volání je telefon vybaven funkcí fotokontakty. K deseti vybraným kontaktům lze doplnit fotografii, která usnadní identifikaci volajícího. Pro vyvolání nabídky fotokontaktů stačí jednoduše stisknout jedno tlačítko. Pro dalších osm kontaktů je možné přiřadit tlačítka rychlé volby, která odpovídají číslům 3-9 a tlačítkům M1. Telefon je vybaven velkou pamětí, která umožňuje uložení až dvou tisíc kontaktů.

Vyhrazená tlačítka pro snadné ovládání

Aby bylo ovládání telefonu opravdu snadné, je vybaven několika samostatnými tlačítky. Na telefonu jsou tlačítka pro ovládání hlasitosti, svítilny, fotoaparátu nebo fotokontaktů.

Vestavěné FM rádio

Vestavěné FM rádio s automatickým laděním stanic ve spojení se silným reproduktorem zpříjemní poslech vaší oblíbené stanice. Pro příjem signálu rádia není potřeba připojovat sluchátka, anténa je integrována přímo v přístroji. SPECIFIKACE: - 4G telefon - jednoduché ovládání - velký barevný 2.8" displej - kvalitní 2.0Mpx fotoaparát s bleskem - fotokontakty - SOS tlačítko pro SOS volání a SMS s lokalizací polohy - získání GPS polohy z jiného telefonu - paměť pro 2000 kontaktů - FM rádio bez nutnosti zapojení sluchátek s automatickým laděním - vyhrazená tlačítka pro svítilnu, fotoaparát, hlasitost a fotokontakty - výkonný reproduktor pro poslech FM rádia a vyzvánění - Dual Nano SIM - stojánek pro snadné nabíjení - USB-C konektor - dlouhá výdrž díky 1200 mAh Li-Ion baterii - rozlišení displeje 320 x 240 px - oddělená tlačítka klávesnice - GSM 2G:850(B5)-900(B8)-1800(B3)-1900(B2) - WCDMA 3G:2100(B1)-900(B8)-1900(B2)-850(B5) - LTE 4G:B1(2100)-B2(1900)-B3(1800)-B5(850)-B7(2600)-B8(900)-B20(800)-B28a(700) - Bluetooth - pět uživatelských profilů - prohlížeč obrázků - hudební přehrávač - digitální záznamník zvuku (diktafon) - kalendář - budík - kalkulačka - možnost vložení microSDHC karty - Li-ion baterie 1 200 mAh - rozměry telefonu 140 x 56 x 12 mm - hmotnost 105g s baterií BALENÍ OBSAHUJE: - mobilní telefon EVOLVEO EasyPhone LT - nabíjecí stojánek - síťovou nabíječku 230 V - USB-C stereo sluchátka s hands-free - baterii 1 200 mAh - uživatelský manuál
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.