Fanvil X2P SIP telefon pro Call centra
Fanvil X2P SIP telefon pro Call centraFanvil X2P SIP telefon pro Call centraFanvil X2P SIP telefon pro Call centra

Fanvil X2P SIP telefon pro Call centra

Záruka: 24 měsíců | PN: X2P | Kód: 3618951 | CZ distribuce
Fanvil X2P je speciální IP telefon pro call centra, který nabízí vysoký poměr cena / výkon a profesionální design. Zcela záměrná volba vysoce kvalitních materiálů v kombinaci s velkoryse velkým 2,8“ barevným LCD 320x240, který zaručuje hladší uživatelský zážitek a snazší přístup k mnohem většímu množství vizuálních informací na první pohled.
Cena s DPH1 493,– 
Cena bez DPH1 234,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 3.4.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Fanvil X2P je speciální IP telefon pro call centra, který nabízí vysoký poměr cena / výkon a profesionální design. Zcela záměrná volba vysoce kvalitních materiálů v kombinaci s velkoryse velkým 2,8“ barevným LCD 320x240, který zaručuje hladší uživatelský zážitek a snazší přístup k mnohem většímu množství vizuálních informací na první pohled. Duální síťové porty 10/100 Mbps s integrovaným PoE jsou ideální pro rozšířené síťové použití. X2P podporuje 2 linky a navíc SRTP/HTTPS/TLS, VLAN a QoS. Zahrnuje RJ9 a 3,5 mm port a použití náhlavní soupravy EHS a supervizi, byl navržen speciálně pro zlepšení efektivity služeb call centra.
Nový X2P s 2,8” barevným displejem kombinuje výhody stávajícího designu podnikového telefonu a inteligentní a přátelské uživatelské rozhraní.
Barevně podsvícená tlačítka X2P se jednoduše používají používá a zvyšují efektivitu.
Telefon X2P podporuje supervizi, kolega může poslouchat hovor a pomáhat nebo hodnotit operátora, je to tedy profesionální telefon do call centra.
X2P je první telefon ovládatelný nohou v oblasti VoIP telefonu, vyvěšení/zavěšení lze ovládat pomocí pedálového spínače (pedál není součástí balení).
Funkce „One Button Call“ s protokolem hovorů a telefonním seznamem, uživatelům poskytuje rychlý přístup k uskutečnění hovoru.

Ke stažení

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.