HP Kapesní tiskárna HP Sprocket Select Eclipse
HP Kapesní tiskárna HP Sprocket Select EclipseHP Kapesní tiskárna HP Sprocket Select EclipseHP Kapesní tiskárna HP Sprocket Select Eclipse

HP Kapesní tiskárna HP Sprocket Select Eclipse

Záruka: 24 měsíců | PN: HPISPSLEUS | Kód: 3469063 | CZ distribuce
Kapesní tiskárna HP Sprocket Select Eclipse Jednoduchý tisk fotografií přímo z vašeho smartphonu! Tiskněte lesklé fotografie s lepivou zadní stranou ve velikosti 5,8 x 8,6 cm pro jakékoli vaše kreativní projekty. Vylepšete a přizpůsobte si všechny vaše důležité okamžiky pomocí exkluzivních designových samolepek a rámečků určených pro okamžitý…
Cena s DPH4 493,– 
Cena bez DPH3 713,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 19.8.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Kapesní tiskárna HP Sprocket Select Eclipse

Jednoduchý tisk fotografií přímo z vašeho smartphonu! Tiskněte lesklé fotografie s lepivou zadní stranou ve velikosti 5,8 x 8,6 cm pro jakékoli vaše kreativní projekty.

Vylepšete a přizpůsobte si všechny vaše důležité okamžiky pomocí exkluzivních designových samolepek a rámečků určených pro okamžitý tisk fotografií ze smartphonu, které jsou o 30% větší než fotografie vytištěné ze Sprocket Luna.

Snadno přeměňte své fotografie na tištěné vzpomínky - ideální do deníků a pro fotografické koláže na stěnách. Tato tikárna je vhodná pro všechny, kteří chtějí využívat stylizované filtry a nástroje pro úpravu fotografií v aplikaci a poté tyto fotografie sdílet s rodinou a přáteli.

Upravte si fotografie před jejich vytištěním

Získejte přístup k exkluzivním designovým funkcím, módním rámečkům, samolepkám a dalším efektům pomocí aplikace HP Sprocket. Stáhněte si aplikaci HP Sprocket, upravujte své fotografie pomocí speciálních efektů a tiskněte fotografie přímo ze svého smartphonu.

Vytištěné fotografie si můžete upravit pomocí vlastních samolepek. Nakreslete si jakýkoli obrázek, vyfoťte ho a proměňte ho ve vlastní samolepku pomocí aplikace HP Sprocket.

Tisk fotografií ze sociálních médií

Snadno vyhledejte a vytiskněte fotografie ze sociálních médií ze svého smartphonu pomocí funkce Bluetooth. Stačí označit fotografii na sociálních médií a použít aplikaci HP Sprocket k jednoduchému vyfiltrování fotografií pro tisk.

Větší fotografie - lepší vzpomínky

Tiskněte fotografie na lesklý papír o velikosti 5,8 x 8,6 cm s lepivou zadní stranou, která se hodí pro vložení fotografií do deníku, nalepení na stěnu a další kreativní projekty.

Tenký, kompaktní design

Tato tenká a kompaktní tiskárna ve velikosti mobilního telefonu se vejde prakticky kamkoli. Její design je navržen tak, aby odpovídal vašemu stylu.

Zábava v rozšířené realitě

Pomocí aplikace HP Sprocket odemknete obsah v rozšířené realitě a zobrazíte sdílené tiskové fronty, skrytá videa a další obsah.

Hlavní vlastnosti:

  • Tenký a kompaktní design tiskárny
  • Fotografie o 30% větší
  • Připojení Bluetooth
  • Kompatibilní s fotografickým papírem HP Sprocket Plus / Select
  • Velikost výtisků 5,8 x 8,6 cm
  • Součástí balení je 10 fotopapírů Zink
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.