iPega Bluetooth Gamepad 4008 pro PS4/PS3/PC/Android/iOS, černá
iPega Bluetooth Gamepad 4008 pro PS4/PS3/PC/Android/iOS, černáiPega Bluetooth Gamepad 4008 pro PS4/PS3/PC/Android/iOS, černáiPega Bluetooth Gamepad 4008 pro PS4/PS3/PC/Android/iOS, černáiPega Bluetooth Gamepad 4008 pro PS4/PS3/PC/Android/iOS, černá

iPega Bluetooth Gamepad 4008 pro PS4/PS3/PC/ Android/ iOS, černá

Záruka: 24 měsíců | PN: PG-4008 | Kód: 3459256 | CZ distribuce
Herní ovladač iPega 4008 Bluetooth ocení všichni milovníci videoher, kteří své oblíbené střílečky, strategie nebo třeba sportovní simulátory hrají na konzoli Sony PlayStation 4 či Sony PlayStation 3. Právě pro tyto platformy byl totiž gamepad primárně stvořen. Vedle toho však funguje i s počítači, v nichž je nainstalován operační systém Windows…
Cena s DPH986,– 
Cena bez DPH815,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 17.8.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Herní ovladač iPega 4008 Bluetooth ocení všichni milovníci videoher, kteří své oblíbené střílečky, strategie nebo třeba sportovní simulátory hrají na konzoli Sony PlayStation 4 či Sony PlayStation 3. Právě pro tyto platformy byl totiž gamepad primárně stvořen. Vedle toho však funguje i s počítači, v nichž je nainstalován operační systém Windows, a také s chytrými telefony Android a iOS. Jedná se tedy o všestranné zařízení, s nímž si užijete spoustu virtuální zábavy na různých zařízeních. Počítat přitom můžete se všemi nezbytnými ovládacími prvky, včetně 360° joysticků bez mrtvých zón, ovládacího kříže a nezbytných akčních tlačítek.

S herní konzolí, počítačem či mobilem se gamepad spojuje bezdrátově – pomocí široce rozšířené technologie Bluetooth, jejíž dosah je v tomto případě až 8 metrů.

Nechte se vtáhnout do hry

Gamepad iPega 4008 Bluetooth je vybaven ergonomickou rukojetí, takže se velmi pohodlně drží a ještě pohodlněji obsluhuje. V jeho držadlech je navíc zabudována dvojice vibračních motorů, které vám při hraní poskytnou decentní hmatovou odezvu. Do svých oblíbených her se tak můžete vžít zase o něco intenzivněji. K tomu ostatně přispěje i integrovaný reproduktor, díky němuž máte zvuky z her hezky z první ruky.

Vestavěná baterie se skvělou výdrží

Tento herní ovladač funguje na 400mAh baterii, která se dobíjí prostřednictvím rozhraní USB a na jedno nabití vám zprostředkuje až 12 hodin bezstarostného hraní (v pohotovostním režimu vám pak gamepad vydrží až 30 dní). Nabíjení ovladače trvá přibližně 2 hodinky.

Klíčové vlastnosti:

  • Herní ovladač pro Sony PlayStation 4 / Sony PlayStation 3, Windows, Android a iOS
  • Všechny potřebné ovládací prvky (vč. 360° joysticků bez mrtvých zón, ovládacího kříže a akčních tlačítek)
  • Bezdrátové připojení přes Bluetooth s dosahem až 8 metrů
  • Ergonomická rukojeť s vibračními motory pro hmatovou odezvu
  • Integrovaný reproduktor, díky němuž máte herní zvuky jako na dlani
  • Vestavěná baterie, která na jedno nabití vydrží až 12 hodin
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.