IPEVO Uplift - Více úhelné rameno pro smartphony
IPEVO Uplift - Více úhelné rameno pro smartphonyIPEVO Uplift - Více úhelné rameno pro smartphonyIPEVO Uplift - Více úhelné rameno pro smartphonyIPEVO Uplift - Více úhelné rameno pro smartphonyIPEVO Uplift - Více úhelné rameno pro smartphony

IPEVO Uplift - Více úhelné rameno pro smartphony

Záruka: 24 měsíců | PN: 5-901-2-01-00 | Kód: 3194136 | CZ distribuce
IPEVO Uplift Multi-angle Arm pro chytré telefony IPEVO Uplift je špičkový vysoce kvalitní nástroj pro ty, kteří se rozhodnou používat svůj smartphone jako dokumentovou kameru nebo webovou kameru. Jeho otočný držák a robustní kloubové rameno vám umožní rychle upravit orientaci a úhel vašeho smartphonu podle potřeby. Robustní rameno s více spoji:…
Cena s DPH2 002,– 
Cena bez DPH1 655,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 30.7.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 2.8.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

IPEVO Uplift Multi-angle Arm pro chytré telefony
IPEVO Uplift je špičkový vysoce kvalitní nástroj pro ty, kteří se rozhodnou používat svůj smartphone jako dokumentovou kameru nebo webovou kameru. Jeho otočný držák a robustní kloubové rameno vám umožní rychle upravit orientaci a úhel vašeho smartphonu podle potřeby.

Robustní rameno s více spoji: Umožňuje rychlé úpravy úhlu fotoaparátu bez nežádoucích pohybů a kolísání obrazu.

Stabilní kovová základna: Malá základna z masivního kovu poskytuje okamžitou stabilitu a zůstává mimo váš kreativní prostor pod fotoaparátem.

Otočná hlava: Adaptivní držák smartphonu vám umožní změnit orientaci obrazu během okamžiku podle potřeby.

Nejlepší společník: Odemkněte plný potenciál IPEVO Uplift spárováním s aplikací IPEVO iDocCam a sdílejte videozáznam svého smartphonu na velké obrazovce atd. (6měsíční bezplatné používání aplikace je součástí nákupu)

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.