KINGSTON 32GB 7200MT/ s DDR5 CL38 DIMM (Kit of 2) FURY Renegade RGB White XMP

Záruka: 24 měsíců | PN: KF572C38RWAK2-32 | Kód: 3707072 | CZ distribuce
Kingston FURY, herní divize společnosti Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila uvedení pamětí Kingston FURY™ Renegade DDR5 a Kingston FURY Renegade DDR5 RGB. Řada pamětí Kingston FURY Renegade DDR5 je navržena tak, aby maximalizovala výkon vašeho systému. Rodina Kingston…
Cena s DPH5 882,– 
Běžná cena s DPH
Cena bez DPH4 861,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 22.7.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Kingston FURY, herní divize společnosti Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila uvedení pamětí Kingston FURY™ Renegade DDR5 a Kingston FURY Renegade DDR5 RGB. Řada pamětí Kingston FURY Renegade DDR5 je navržena tak, aby maximalizovala výkon vašeho systému.
Rodina Kingston FURY Renegade DDR5 posouvá výkon platforem nové generace DDR5 na nejvyšší stupeň svojí ultra vysokou rychlostí až 6400 MT/s1 a rychlým časováním CL32. Díky prvotřídním komponentám, které byly ručně vyladěny zkušenými odborníky, důkladně vyzkoušeny pro zaručení kompatibility se špičkovými základními deskami2, 100 % otestovány výrobcem a certifikovány pro Intel® XMP 3.0, si zákazníci mohou užívat opojení z výkonu při přetaktování.
Nové paměti zatraktivní vzhled nejmodernějších PC sestav svým elegantním, nově navrženým černo-stříbrným hliníkovým chladičem, a v RGB verzi také dynamickým LED světelným panelem - pomocí softwaru Kingston FURY CTRL™3 si můžete vybrat z 16 plynulých a přizpůsobitelných RGB světelných efektů, které jsou dokonale synchronizovány patentovanou technologií Kingston FURY Infrared Sync Technology™ pro stylové hraní.
Paměti Kingston FURY Renegade DDR5 a Kingston FURY Renegade DDR5 RGB jsou vhodné pro tvorbu obsahu, multitasking nebo překonávání limitů v nejnovějších herních titulech, a představují tedy ideální volbu pro náročné hráče, počítačové nadšence, tvůrce obsahu nebo ambiciózní overclockery.
"Jsme rádi, že můžeme nabídnout extrémní výkon i bezproblémové používání," řekla Iwona Zalewska, obchodní manažerka pro DRAM v Kingston EMEA. "S řadou pamětí Kingston FURY Renegade DDR5 budou mít uživatelé dokonalou kontrolu nad výkonem svého systému a mohou posouvat hranice možného."
Paměti Kingston FURY Renegade DDR5 a Kingston FURY Renegade DDR5 RGB jsou dodávány jako 16GB samostatné moduly nebo 32GB sady po 2 kusech s rychlostí až 6400 MT/s a nízkými latencemi CL32. K jejich bezproblémovému nasazení přispívá také omezená doživotní záruka a legendární spolehlivost značky Kingston.
Více informací najdete na kingston.com.

Parametry a funkce pamětí Kingston FURY Renegade DDR5:
" Zkonstruovány pro maximální výkon: Paměti Kingston FURY Renegade DDR5 s rychlostí až 6400MT/s1 a rychlým časováním CL32 jsou vybaveny prvotřídními komponentami, které byly ručně vyladěny inženýry, důkladně prověřeny na kompatibility se špičkovými základními deskami a 100% otestovány výrobcem pro zajištění bezproblémového přetaktování.
" Extrémní potenciál pro přetaktování: DDR5 zahajuje zcela novou éru paměťových technologií, ve které je extrémní přetaktování stabilnější než u předchozích generací. Technologie ECC integrovaná přímo do čipů DRAM zajišťuje spolehlivější ukládání dat, vestavěný modul PMIC reguluje napájení přesně podle potřeby, a dva nezávislé 32bitové subkanály umožňují dramatické zvýšení efektivity přenosu dat pro vícejádrové procesory.
" Certifikace Intel® XMP 3.0: Díky technologii Intel Extreme Memory Profile a optimálnímu továrnímu přednastavení časování, rychlosti a napětí je přetaktování velmi snadné. Paměti Kingston FURY Renegade DDR5 jsou vybaveny programovatelným modulem PMIC a podporují dva přizpůsobitelné profily XMP 3.0 pro uložení vašich vlastních nastavení časování, rychlosti a napětí přímo do paměťového modulu.
" Kompatibilita s předními světovými výrobci základních desek2: Paměti otestované a schválené pro vaši vybranou základní desku můžete použít s jistotou, že budou fungovat.
" Agresivní design hliníkového chladiče: Nový design černo-stříbrného hliníkového chladiče a barevně sladěná černá deska plošných spojů vylepší vzhled vaší nejnovější počítačové sestavy a udrží ji v perfektní kondici.
" Kapacity:
o Samostatný modul - 16 GB
o Sada 2 modulů - 32 GB
" Frekvence: 6000 MT/s, 6400 MT/s
" Latence: CL32
" Napětí: 1,35 V, 1,4 V
" Provozní teplota: 0 až 85 °C
" Rozměry: 133,35×39,2×7,65 mm

Parametry a funkce pamětí Kingston FURY Renegade DDR5 RGB
" Nastavitelné dynamické RGB světelné efekty3: Oživte svůj systém pomocí 16 přednastavených RGB světelných efektů se softwarem Kingston FURY CTRL nebo RGB softwarem výrobce základní desky. Atraktivní vzhled podpoří také nově navržený černo-stříbrný hliníkový chladič a barevně sladěná černá deska plošných spojů.
" Patentovaná technologie Kingston FURY Infrared Sync Technology™: Díky patentované technologii Kingston pro infračervenou synchronizaci budou vaše RGB světelné efekty dokonale sladěné.
" Zkonstruovány pro maximální výkon: Paměti Kingston FURY Renegade DDR5 RGB s rychlostí až 6400MT/s1 a rychlým časováním CL32 jsou vybaveny prvotřídními komponentami, které byly ručně vyladěny inženýry, důkladně prověřeny na kompatibility se špičkovými základními deskami a 100% otestovány výrobcem pro zajištění bezproblémového přetaktování.
" Extrémní potenciál pro přetaktování: DDR5 zahajuje zcela novou éru paměťových technologií, ve které je extrémní přetaktování stabilnější než u předchozích generací. Technologie ECC integrovaná přímo do čipů DRAM zajišťuje spolehlivější ukládání dat, vestavěný modul PMIC reguluje napájení přesně podle potřeby, a dva nezávislé 32bitové subkanály umožňují dramatické zvýšení efektivity přenosu dat pro vícejádrové procesory.
" Certifikace Intel® XMP 3.0: Díky technologii Intel Extreme Memory Profile a optimálnímu továrnímu přednastavení časování, rychlosti a napětí je přetaktování velmi snadné. Paměti Kingston FURY Renegade DDR5 RGB jsou vybaveny programovatelným modulem PMIC a podporují dva přizpůsobitelné profily XMP 3.0 pro uložení vašich vlastních nastavení časování, rychlosti a napětí přímo do paměťového modulu.
" Kompatibilita s předními světovými výrobci základních desek2: Paměti otestované a schválené pro vaši vybranou základní desku můžete použít s jistotou, že budou fungovat.
" Kapacity:
o Samostatné moduly - 16 GB
o Sada 2 modulů - 32 GB
" Frekvence: 6000 MT/s, 6400 MT/s
" Latence: CL32
" Napětí: 1,35 V, 1,4 V
" Provozní teplota: 0 až 85 °C
" Rozměry: 133,35×44×7,66 mm

1 Další informace o megatransferech za sekundu - MT/s označuje megatransfery (miliony přenosů) za sekundu a představuje efektivní rychlost přenosu dat pamětí DDR (Double Data Rate) SDRAM ve výpočetní technice. Paměťový modul DDR SDRAM dosahuje vyššího výkonu tím, že k přenosu dat dochází při každé změně hodinového signálu (clock cycle), tedy při jeho nástupné i sestupné hraně.
Příklad: DDR4-3200 (PC4-3200)
Clock Rate (frekvence hodin): 1600 MHz
Rychlost přenosu dat: 3200 MT/s
Šířka pásma: 25.600 MB/s (25,6 GB/s)
2 Uvedeny na seznamech kvalifikovaných dodavatelů (QVL) předních světových výrobců základních desek.
3 Podsvícení lze nastavit pomocí programu Kingston FURY CTRL nebo softwaru pro ovládání RGB efektů u základní desky. Podpora nastavení RGB efektů pomocí softwaru od třetích stran se může lišit.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.