Kompostér Prosperplast EVOGREEN 420 litrů, černý

Kompostér Prosperplast EVOGREEN 420 litrů, černý

Záruka: 24 měsíců | PN: IKEV420C-S411 | Kód: 3589983 | CZ distribuce
Kompostér Evogreen 420 l je vhodný pro zákazníky, kteří chtějí své zahrádce dopřát čerstvý humus v podobě komopostu. Je určený do zahrad s rozlohou do 400 m2 . Je charakteristický velkým počtem provzdušňovacích otvorů, panty na vrchním poklopu pro jednodušší nasypávání bioodpadu a spodní dvířka pro jeho snadné vyndávání. S tímto…
Cena s DPH1 886,– 
Cena bez DPH1 559,– Kč
Skladem
Doprava od 190 Kč
 Přepravní službou do 8.2.od 190 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Kompostér Evogreen 420 l je vhodný pro zákazníky, kteří chtějí své zahrádce dopřát čerstvý humus v podobě komopostu. Je určený do zahrad s rozlohou do 400 m2. Je charakteristický velkým počtem provzdušňovacích otvorů, panty na vrchním poklopu pro jednodušší nasypávání bioodpadu a spodní dvířka pro jeho snadné vyndávání.

S tímto kompostérem bude zpracování zahradního odpadu jedna radost. Díky tomu, že je kompostér uzavřený, budete mít hotový kompost už během jediné sezony. Stačí mít jen dostatek biologického odpadu ze zahrady nebo kuchyně, podrtit jej nebo nasekat, zamíchat a sledovat aby nebyla biomasa příliš vlhká nebo naopak suchá. Jednoduchá cesta, jak získat čisté přírodní hnojivo do zahrady.

Specifikace

  • Hmotnost: 7 kg
  • Rozměry (Š x V x H) : 88,5 x 90 x 88,5 cm
  • Objem: 420 l
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.