Kompostér Prosperplast EVOGREEN 850 litrů

Kompostér Prosperplast EVOGREEN 850 litrů

Záruka: 24 měsíců | PN: IKEV850C-S411 | Kód: 3589982 | CZ distribuce
Kompostér 850 L EVOGREEN je vhodný pro zpracování biomasy nejen ze zahrady jako je listí, drny, tráva, dřevěné štěpky atd. Kompostér funguje jen tehdy, pokud zachováte správný poměr různých typů odpadu. Převažovat by měly, ideálně v poměru 2:1 až 3:1 uhlíkaté složky, tedy dřevitá hmota jako například štěpka či listí z loňského roku.
Cena s DPH2 054,– 
Cena bez DPH1 698,– Kč
Skladem
Doprava od 250 Kč
 Přepravní službou do 6.2.od 250 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Kompostér 850 L EVOGREEN je vhodný pro zpracování biomasy nejen ze zahrady jako je listí, drny, tráva, dřevěné štěpky atd. Kompostér funguje jen tehdy, pokud zachováte správný poměr různých typů odpadu. Převažovat by měly, ideálně v poměru 2:1 až 3:1 uhlíkaté složky, tedy dřevitá hmota jako například štěpka či listí z loňského roku.

Evogreen 850 l je určený pro zákazníky, kteří chtějí své zahrádce dopřát čerstvý humus v podobě komopostu. Je určený do zahrad s rozlohou do 600 m2. Výhoda tohoto kompostéru spočívá především v regulaci proudění vzduchu, protože okysličování je velice důležité. Tento kompostér je charakteristický velkým počtem provzdušňovacích otvorů a praktickými bočními dvířky.

Do kompostu přidejte urychlovač kompostu, dostatek různého biologického odpadu ze zahrady a kuchyně, podrťte jej nebo nasekejte, zamíchejte a sledujte, aby nebyla biomasa příliš vlhká nebo naopak suchá. Pak získáte vysoce kvalitní čistě přírodní hnojivo do zahrady na své kytky, zeleninu nebo trávník.

Specifikace

  • Kapacita: 850 l
  • Materiál: tvrzené PVC
  • Rozměry: 90 x 90 x 134 cm
  • Hmotnost: cca 11,8 kg
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.