Kovový stojan na produkty Genesis
Kovový stojan na produkty Genesis

Kovový stojan na produkty Genesis

Záruka: 24 měsíců | PN: NIM-1228 | Kód: 3429672 | CZ distribuce
Kovový stojan pro produkty Genesis, který obsahuje háčky pro zavěšení produktů a 2 police k expozici Demo kusů. V balení také najdete multimediální Android TV box spolu s rozbočovačem na 7 USB portů, který slouží k podsvícení Demo kusů, což ještě více podkreslí atraktivní vzhled produktů Genesis. Dodatečně Android TV box obsahuje multimediální…
Cena s DPH137,– 
Cena bez DPH113,– Kč
Skladem
Doprava od 160 Kč
 Přepravní službou do 29.6.od 160 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Kovový stojan pro produkty Genesis, který obsahuje háčky pro zavěšení produktů a 2 police k expozici Demo kusů. V balení také najdete multimediální Android TV box spolu s rozbočovačem na 7 USB portů, který slouží k podsvícení Demo kusů, což ještě více podkreslí atraktivní vzhled produktů Genesis. Dodatečně Android TV box obsahuje multimediální funkce, což umožňuje přehrávání reklamních videí přímo z vnitřní paměti zařízení na jakékoli obrazovce ze vstupem HDMI.

Podmínky získání
Možnost přihodit k objednávce s produkty Genesis po splnění podmínek, více info u vašeho obchodníka, nebo u hlavicova@atcomp.cz (partneři X-play).

Specifikace
Materiál: kov
Rozměry: 214 x 99 x 46 cm (výška, šířka, hloubka)

Obsah balení:kovový stojan, 20 ks háčků, 1ks police pro Demo kusy, 1ks polička pro klávesnici, magnetická nálepka s logem Genesis, multimediální Android TV box, rozbočovač na 7 USB portů.

Poznámka:Produkt je rozložen do dvou přepravních krabic, před použitím je třeba jej poskládat
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.