LAUT Work Station – přenosný stojan na notebook / tablet, stříbrný
LAUT Work Station – přenosný stojan na notebook / tablet, stříbrnýLAUT Work Station – přenosný stojan na notebook / tablet, stříbrnýLAUT Work Station – přenosný stojan na notebook / tablet, stříbrnýLAUT Work Station – přenosný stojan na notebook / tablet, stříbrný

LAUT Work Station – přenosný stojan na notebook / tablet, stříbrný

Záruka: 24 měsíců | PN: LAUT-MB-WS-SL | Kód: 2965582 | CZ distribuce
LAUT Work Station – přenosný stojan na notebook / tablet Univerzální skládací stojan LAUT je spolehlivý doplněk k práci na tabletu nebo notebooku. Díky promyšlenému designu můžete stojan sbalit do kompaktního a lehkého nástroje, který se vejde do brašny nebo tašky. Ať už jste v kavárně, nebo v práci, stojan LAUT vám pomůže tablet, nebo notebook…
Cena s DPH1 812,– 
Cena bez DPH1 498,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 26.1.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 27.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

LAUT Work Station – přenosný stojan na notebook / tablet

Univerzální skládací stojan LAUT je spolehlivý doplněk k práci na tabletu nebo notebooku. Díky promyšlenému designu můžete stojan sbalit do kompaktního a lehkého nástroje, který se vejde do brašny nebo tašky.

Ať už jste v kavárně, nebo v práci, stojan LAUT vám pomůže tablet, nebo notebook nastavit do 8 ergonomických poloh. Stojan je kompatibilní se všemi typy tabletů a je ideální pro 12" až 17" notebooky.

Stojan je v maximální míře přenosný a lze jej jednoduchým pohybem složit do kapesní velikosti. O bezchybný chod se postarají kvalitní nýty a při každodenním používání obstojí díky celokovové hliníkové konstrukci.

• 8 poloh
• Protiskluzové podložky
• Celokovová hliníková konstrukce
• Určený pro tablety a 12" – 17" notebooky
• Cestovní pouzdro

Usnadněte a zpříjemněte si práci

Notebooky a tablety jsou skvělé díky své přenositelnosti, horší je to s jejich ergonomickým nastavením při dlouhodobé práci. LAUT proto přichází se stojanem, který pohodlně složíte do kompaktního tvaru. V cestovním filcovém pouzdru, díky kterému kovový stojan nepoškodí žádné další zařízení, se vejde do jakékoliv brašny, nebo do obalů na tablety s kapsami na příslušenství.

Ergonomický design

Stojan jednoduchým pohybem rozložíte a zajistíte podle potřeby do jedné z 8 poloh. Gumové protiskluzové podložky zajistí opřené zařízení i stojan bezpečně na stole. Po práci navíc stojan poslouží i pro pohodlné čtení knih.

Shrnutí vlastností

Celokovová konstrukce z obráběného hliníku
8 poloh
Protiskluzové podložky pro zařízení i stojan
Určený pro tablety a 12" – 17" notebooky
Cestovní filcové pouzdro
Rozměry ve složeném stavu: 28,8 x 4 x 0,9 cm
Šířka rozloženého stojanu: 4 až 18 cm
Lze polohovat do výšky: 5,8 až 17 cm

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.