Lenovo Windows Server 2022 CAL (5 User)

Záruka: 24 měsíců | PN: 7S05007XWW | Kód: 3819546 | CZ distribuce
Pro odborníky v oblasti IT je zabezpečení a dodržování předpisů primárním zájmem. Nové funkce zabezpečení v systému Windows Server 2022 kombinují další možnosti zabezpečení v systému Windows Server v různých oblastech a poskytují hloubkovou ochranu proti pokročilým hrozbám. Pokročilé vícevrstvé zabezpečení v systému Windows Server 2022 poskytuje…
Cena s DPH6 261,– 
Běžná cena s DPH
Cena bez DPH5 174,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 20.6.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Pro odborníky v oblasti IT je zabezpečení a dodržování předpisů primárním zájmem. Nové funkce zabezpečení v systému Windows Server 2022 kombinují další možnosti zabezpečení v systému Windows Server v různých oblastech a poskytují hloubkovou ochranu proti pokročilým hrozbám.
Pokročilé vícevrstvé zabezpečení v systému Windows Server 2022 poskytuje komplexní ochranu, kterou dnes servery potřebují.Server se zabezpečeným jádrem*Server se zabezpečeným jádrem využívá možnosti hardwaru, firmwaru a ovladačů k aktivaci pokročilých funkcí zabezpečení systému Windows Server. Mnohé z těchto funkcí jsou k dispozici v počítačích se zabezpečeným jádrem Windows a nyní jsou k dispozici také se zabezpečeným základním serverovým hardwarem a Windows Server 2022.Hardware root-of-trust*Zabezpečené kryptoprocesorové čipy Trusted Platform Module 2.0 (TPM 2.0) poskytují bezpečné hardwarové úložiště pro citlivé kryptografické klíče a data, včetně měření integrity systému. TPM 2.0 dokáže ověřit, že server byl spuštěn s legitimním kódem, a následným spuštěním kódu mu lze důvěřovat.Ochrana firmwaru*Firmware se spouští s vysokými oprávněními a pro tradiční antivirová řešení je často neviditelný, což vedlo k nárůstu počtu útoků založených na firmwaru. Serverové procesory se zabezpečeným jádrem podporují měření a ověřování zaváděcích procesů pomocí technologie Dynamic Root of Trust for Measurement (DRTM) a izolaci přístupu ovladačů k paměti pomocí ochrany DMA (Direct Memory Access).
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.