Logitech meet up - TV mount XL
Logitech meet up - TV mount XLLogitech meet up - TV mount XL

Logitech meet up - TV mount XL

Záruka: 24 měsíců | PN: 939-001656 | Kód: 3830531 | CZ distribuce
TV DRŽÁK PRO KAMERU MEETUP *Varianta upevnění kamery MeetUp ConferenceCam TV držák Logitech pro kameru MeetUp slouží k bezpečnému upevnění kamery MeetUp ConferenceCam buď nad, nebo pod monitor s plochou obrazovkou, nebo ke standardizovaným upevňovacím bodům VESA, kterými je vybavena většina televizorů a monitorů. UPEVNĚNÍ NAD NEBO POD MONITOR…
Cena s DPH4 000,– 
Cena bez DPH3 306,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 17.6.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

TV DRŽÁK PRO KAMERU MEETUP

*Varianta upevnění kamery MeetUp ConferenceCam

TV držák Logitech pro kameru MeetUp slouží k bezpečnému upevnění kamery MeetUp ConferenceCam buď nad, nebo pod monitor s plochou obrazovkou, nebo ke standardizovaným upevňovacím bodům VESA, kterými je vybavena většina televizorů a monitorů.

UPEVNĚNÍ NAD NEBO POD MONITOR

Jedinečný design TV držáku umožňuje kameru MeetUp upevnit nad nebo pod monitor. Upevněním kamery MeetUp pod televizor zpravidla dosáhnete nejpřirozenější kvality obrazu, avšak tento držák umožňuje upevnění oběma způsoby.

KOMPATIBILNÍ S VĚTŠINOU TELEVIZORŮ S PLOCHOU OBRAZOVKOU

U většiny televizorů jsou upevňovací body v souladu se standardem VESA umístěny na zadní části TV. TV držák pro kameru MeetUp je vybaven výkyvným ramenem a několika upevňovacími otvory pro zajištění kompatibility s většinou plochých monitorů.

VELIKOST PRO KAŽDOU OBRAZOVKU
Umožňuje dokonale uchycení, pro velkou i malou obrazovku. Vyberte si TV držák pro displeje o velikosti až 1397 mm (měřeno úhlopříčně) nebo TV držák XL pro displeje o velikosti až 2286 mm.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.