Modecom VOLCANO MERU HOKORI herní podložka pod myš a klávesnici, 1200x600x3 mm, černá/šedá

Modecom VOLCANO MERU HOKORI herní podložka pod myš a klávesnici, 1200x600x3 mm, černá/ šedá

Záruka: 24 měsíců | PN: PMK-MC-VOLCANO-MERU-HOKORI | Kód: 3703780 | CZ distribuce
Edice Hokori, což v překladu znamená "prach", evokuje svým osobitým designem sopečné prostředí. Díky své bílo-šedo-černé grafice, připomínající popel po sopečné erupci, dokonale splyne s každým herním stolem. Originální design živě a charakteristicky zdůrazňuje neomezenou svobodu, kterou poskytuje herní stůl. Přesně taková je podložka pod myš ve…
Cena s DPH739,– 
Cena bez DPH611,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 27.9.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Edice Hokori, což v překladu znamená "prach", evokuje svým osobitým designem sopečné prostředí. Díky své bílo-šedo-černé grafice, připomínající popel po sopečné erupci, dokonale splyne s každým herním stolem. Originální design živě a charakteristicky zdůrazňuje neomezenou svobodu, kterou poskytuje herní stůl. Přesně taková je podložka pod myš ve stylu vulkanického popela Hokori. A co víc, "flekatá" grafika umožňuje udržet podložku pod myš mnohem čistší než černé podložky, na kterých jsou často stopy po nehtech a různé další nečistoty. V tomto ohledu se vyznačuje větší praktičností.

Hladký materiál, ze kterého je Volcano Hokori vyrobena, je výhodou sám o sobě. Kromě toho, že zvyšuje přesnost myši, lze ji snadno udržovat čistou. Struktura materiálu zabraňuje vstřebávání tekutin, takže vás již nerozhodí rozlitá voda, džus či nějaký jiný sladký nápoj. Spodní vrstva podložky je vyrobená z gumy. Díky tomu podložka "necestuje" po stole a drží na svém místě, bez ohledu na to, z jakého materiálu je stůl vyroben, ať už je to dřevo, sklo či třeba plast. Vy si tak můžete nerušeně užívat divoké herní akce bez kompromisů. Lemované okraje zvyšují životnost podložky.Klíčové vlastnosti:
- Obšité okraje zajišťující dlouhou životnost
- Vyrobena z měkkého materiálu příjemného na dotek
- Dostatečná velikost pro pohodlné ovládání vaší myši a uložení klávesnice
- Obří rozměry 1200 x 600 x 3 mm
- Protiskluzová úprava zabraňuje smeknutí podložky na stole
- Snadné čištění, odolnost proti stříkající vodě

Specifikace:
Svrchní materiál: jemná textilie
Spodní strana podložky: Protiskluzová úprava
Rozměry: 1200 x 600 x 3 mm
Barva: černá/šedá
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.