NATEC bezdrátová powerbanka TREVI 10 000mAH, bílá

Záruka: 24 měsíců | PN: NPB-1631 | Kód: 2940709 | CZ distribuce
S powerbankou Natec TREVI WIRELESS 10k máte energii k dobíjení po ruce kdekoli a kdykoli. Tato bezdrátová power banka je vybavena nejnovějšími technologickými řešeními umožňujícími rychlé a pohodlné nabití jakékoliv smartphonu nebo tabletu indukcí nebo kabelem. Nyní se můžete volně pohybovat bez obav o úroveň nabití baterie ve vašem zařízení.
Cena s DPH593,– 
Cena s DPH pro registrované569,– Kč
Běžná cena s DPH
Cena bez DPH490,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 8.12.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 9.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

S powerbankou Natec TREVI WIRELESS 10k máte energii k dobíjení po ruce kdekoli a kdykoli. Tato bezdrátová power banka je vybavena nejnovějšími technologickými řešeními umožňujícími rychlé a pohodlné nabití jakékoliv smartphonu nebo tabletu indukcí nebo kabelem. Nyní se můžete volně pohybovat bez obav o úroveň nabití baterie ve vašem zařízení. Power banka Natec TREVI je výjimečně štíhlá a stylová, skvěle padnoucí do ruky. Produkt je k dispozici ve dvou barevném provedení, bílé a černé.

LEHKÁ, ŠIKOVNÁ, DOKONALÁ NA CESTY

Natec power banka TREVI WIRELESS znamená až 10 000 mAh čisté energie sbalené v tenkém praktickém pouzdru. Díky velké kapacitě baterie lze vaše zařízení snadno nabíjet několikrát za sebou, navíc s duálním
USB výstupem lze nabíjet až dva mobilní telefony současně. Aktuální úroveň nabití baterie powerbanky je indikována jemnými diodami na boku zařízení.

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ

Nabijte svůj smartphone bezdrátově! Díky nejnovějším řešením je power banka TREVI WIRELESS 10 K kompatibilní se všemi zařízeními vybavenými technologií bezdrátového nabíjení QI. Prostě položte váš
smartphone na power banku a zbytek nechte na TREVI.

VÍCEÚČELOVÁ V KONEKTIVITĚ - USB 2.0, USB typu C a MICRO USB

S Natec TREVI power bankou je indukční nabíjení je jen jednou z dostupných možností! Duální výstup USB umožňuje současné nabíjení dvou zařízení, včetně možnosti připojení přes USB konektor typu C. Power banka má také standardní konektor micro USB kompatibilní s naprostou většinou zařízení dostupných na trhu.

ZARUČENÁ KVALITA A BEZPEČNOST

Natec TREVI power banka je vybavena nejdůležitějším ochranným balíčkem, díky čemuž je používání zařízení zcela bezpečné. TREVI je vybavena bleskojistkou, přepěťovou ochranou, ochranou přetížení obvodu i ochranou proti zkratu. Produkt je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což zajišťuje jeho dlouhý, stabilní a bezproblémový provoz.

SPECIFIKACE:

Konektory: Micro USB, USB typu A, USB typu C.
Počet portů USB typu A: 2
Verze USB: 2.0
Maximální proud portu: 2.1 A
Maximální napětí portu: 5 V
Kapacita baterie: 10 000 mAh
Funkce: Bezdrátová nabíječka
Baterie: Li-polymer
Barva: Bílá
Dodávané příslušenství: MicroUSB kabel
Délka: 145 mm
Šířka: 68 mm
Výška: 15 mm
Hmotnost: 250 g
Napájení: 10 W
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.