Nintendo Switch hra - SWITCH Sports Party (code only)
Nintendo Switch hra - SWITCH Sports Party (code only)Nintendo Switch hra - SWITCH Sports Party (code only)Nintendo Switch hra - SWITCH Sports Party (code only)Nintendo Switch hra - SWITCH Sports Party (code only)Nintendo Switch hra - SWITCH Sports Party (code only)Nintendo Switch hra - SWITCH Sports Party (code only)

Nintendo Switch hra - SWITCH Sports Party (code only)

Záruka: 24 měsíců | PN: NSS6661 | Kód: 3423524 | CZ distribuce
SWITCH Sports Party (code only) Sports Party přináší sluníčko, moře a sporty přímo do tvých rukou! Kdekoliv ať už doma nebo na cestách, soupeř společně s kamarády nebo rodinou v 6 disciplínách. Čeká tě Plážový tenis, Basketbal, Skateboarding, Frisbee, Jízda na vodních skútrech a Golf. Každý sport je možné hrát svou cestou díky spoustě nastavení…
Cena s DPH579,– 
Cena s DPH pro registrované543,– Kč
Cena bez DPH479,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 25.5.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

SWITCH Sports Party (code only)

Sports Party přináší sluníčko, moře a sporty přímo do tvých rukou!
Kdekoliv ať už doma nebo na cestách, soupeř společně s kamarády nebo rodinou v 6 disciplínách. Čeká tě Plážový tenis, Basketbal, Skateboarding, Frisbee, Jízda na vodních skútrech a Golf. Každý sport je možné hrát svou cestou díky spoustě nastavení, ať už ovládaní nebo třeba pravidel. Navíc máš k dispozici plnou customizaci svého avatara a taky se ti dalším hraním odemykají nové a nové předměty!


*Produkt obsahuje pouze digitální kód v balení

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.