ORAVA LT-1019 LED TV, 39" 99cm, HD READY, DVB-T/ T2/C

Záruka: 24 měsíců | PN: LT-1019 | Kód: 2715259 | CZ distribuce
Rozlišení HD Ready Vysoké rozlišení HD Ready nabízí vynikající obraz, ať už díváte filmy nebo televizní vysílání ve vysokém rozlišení. S televizory Orava s HD Ready si užijete vyšší rozlišení než u televizorů se standardním rozlišením obrazu. V každé jednotlivé snímku se zobrazuje minimálně 720 řádků informací. HbbTV - hybridní televize Jedná…
Cena s DPH8 099,– 
Běžná cena s DPH
Cena bez DPH6 693,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 10.12.od 250 Kč
 Na výdejním místě do 13.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Obr. Rozlišení HD Ready 1509907a

Rozlišení HD Ready

Vysoké rozlišení HD Ready nabízí vynikající obraz, ať už díváte filmy nebo televizní vysílání ve vysokém rozlišení. S televizory Orava s HD Ready si užijete vyšší rozlišení než u televizorů se standardním rozlišením obrazu. V každé jednotlivé snímku se zobrazuje minimálně 720 řádků informací.

Obr. HbbTV - hybridní televize 1509907b

HbbTV - hybridní televize

Jedná se o kombinaci televizního vysílání a internetu, díky čemuž můžete využít interaktivní služby a zobrazení multimediálního obsahu, který poskytuje televizní stanice. Nejčastěji to bývá archiv televize, video půjčovna, předpověď počasí, sociální sítě či hry.

Obr. SMART funkce televizoru 1509907c

SMART funkce televizoru

Se SMART televizorem přichází zábava. Rozšiřující funkce dělají z televizoru centrum aktivní zábavy a komunikace s blízkými. Díky připojení na internet (přes LAN nebo WiFi) můžete surfovat na internetu, sledovat videa na youtube nebo archivy TV stanic, sdílet fotky, videa či hudbu na sociálních sítích nebo hrát hry.

Obr. PVR Ready 1509907d

PVR Ready

Funkce PVR umožňuje nahrávání oblíbených televizních pořadů. Stačí jen zapojit USB klíč nebo HDD, vybrat požadovaný televizní kanál, datum a čas. Funkce PVR provede všechno ostatní. Nahrané filmy nebo pořady si tak můžete podívat, kdy budete chtít.

Obr. Tenký a moderní design 1509907e

Tenký a moderní design

I technologie může být krásná. Ultra tenký rámeček a moderní design činí z televizorů Orava ozdobu každého obývacího pokoje.

Obr. Konektivita 1509907f

Konektivita

Konektivita televizoru je tvořena kabelovými a bezdrátovými připojeními a technologiemi. Nejnovější televizory jsou vybaveny několika HDMI a USB konektory, sloty pro SD karty. Spojení s internetem je možné přes DLNA nebo WiFi.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.