ORAVA LT-848 LED TV, 32" 80cm, FULL HD DVB-T/ T2/C

Záruka: 24 měsíců | PN: LT-848 | Kód: 2792507 | CZ distribuce
Každá domácnost ocení TV s moderními funkcemi, který vám bude věrně sloužit při sledování seriálů, filmů nebo napínavých sportovních přenosů. Plnohodnotná úhlopříčka 32 " ruku v ruce s rozlišením HD Ready potěší každého, kdo shání televizi pro ty nejpoutavější divácké zážitky Výrobcem užitá technologie LCD LED díky maximální svítivosti užité diody…
Cena s DPH6 207,– 
Běžná cena s DPH
Cena bez DPH5 130,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 29.9.od 190 Kč
 Na výdejním místě do 30.9.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Každá domácnost ocení TV s moderními funkcemi, který vám bude věrně sloužit při sledování seriálů, filmů nebo napínavých sportovních přenosů. Plnohodnotná úhlopříčka 32 " ruku v ruce s rozlišením HD Ready potěší každého, kdo shání televizi pro ty nejpoutavější divácké zážitky Výrobcem užitá technologie LCD LED díky maximální svítivosti užité diody slibuje dlouhou životnost obrazových bodů až k samým krajům obrazovky.

Nejzajímavější vychytávky televize 32" Orava LT-848
Hodnota snímkové frekvence 50 Hz vystačí pro hladký a plynulý obraz
Obnovovací frekvence 50 Hz vám přinese zcela plynulý obraz, čehož si všimnete zejména při akčních scénách či sportu
Obrazovka s pěknou úhlopříčkou 32"
Funkce nahrávání na USB pro záznam libovolného filmu i seriálu a následného přehrání
Standard uchycení VESA s předem připravenými závity pro šrouby o rozteči 100×100 mm k uchycení na stěnu
Typ tuneru DVB-T2 - HEVC je standardem bez kterého brzy nebude možné ladit pozemní televizní vysílání
Tuner pro DVB-T2 a další funkce 32" Orava LT-848
Pokud přijímáte signál klasickou anténou, o funkčnost mít strach nemusíte. Nový tuzemský standard pozemního vysílání DVB-T2 televizor zvládá, nic dalšího už nebudete muset řešit. Máte-li zařízenu kabelovou televizi, pak lze připojit 32" Orava LT-848 pomocí DVB-C tuneru. Poměrně běžnou, ale velmi oblíbenou funkcí je zobrazení obsahu z externích disků prostřednictvím USB konektoru. S tímto modelem můžete obsah na externí zařízení i nahrávat.

Pro vložení karty pro kódovaný příjem satelitního či kabelového vysílání je potřeba použít kompatibilní CA modul, který se zasune do CI/CI+ slotu televizoru
TIP: Česká republika je již kompletně pokryta signálem DVB-T2 a aktuálně je vypínán starší vysílání DVB-T. Pokud nemáte přijímač podporující nový standard DVB-T2 (HEVC/H.265), nebude vám televizní vysílání fungovat. Více informací se dočtete v našem článku Přechod na DVB-T2 (PODROBNÉ INFORMACE).
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.