Pinnacle Studio 24 Ultimate ML EU - Windows, EN/CZ/DA/DE/ES/FI/FR/IT/NL/PL/SV - ESD

Pinnacle Studio 24 Ultimate ML EU - Windows, EN/ CZ/ DA/ DE/ ES/ FI/ FR/ IT/ NL/ PL/ SV - ESD

Záruka: 24 měsíců | PN: ESDPNST24ULML | Kód: 3140318 | CZ distribuce
Pinnacle Studio 24 Ultimate S výkonem, přesností a kontrolou v sadě Pinnacle Studio 24 Ultimate můžete stříhat jako profesionál. Tato pokročilá sada pro střih videa je nabitá profesionálními nástroji a výkonnými ovládacími prvky klíčových snímků, které vám pomoou dosahovat neuvěřitelných výsledků. Proměňte své snímky s vylepšeným maskováním…
Momentálně nedostupné

Popis

Pinnacle Studio 24 Ultimate

S výkonem, přesností a kontrolou v sadě Pinnacle Studio 24 Ultimate můžete stříhat jako profesionál. Tato pokročilá sada pro střih videa je nabitá profesionálními nástroji a výkonnými ovládacími prvky klíčových snímků, které vám pomoou dosahovat neuvěřitelných výsledků. Proměňte své snímky s vylepšeným maskováním videa a zvýrazněte barvy s kompletní sadou ovládacích prvků Color Grading.

Můžete volně střihat napříč neomezeným počtem stop a vytvářet vlastní zkratky k nástrojům pro zjednodušení nejčastěji používaných pracovních postupů. Využijte vylepšené ovládání klíčových snímků k vytváření vlastních titul stovek kreativních efektů a vytvářejte různé typy videa s nástroji pro střih záznamu z více kamer, nahrávání obrazovky, střih 360° videa a mnoho dalšího. Se sadou Pinnacle Studio Ultimate jsou možnosti neomezené.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.