Pinnacle Studio 24 Ultimate ML EU - Windows, EN/ CZ/ DA/ ES/ FI/ FR/ IT/ NL/ PL/ SV - BOX

Záruka: 24 měsíců | PN: PNST24ULMLEU | Kód: 2936964 | CZ distribuce
Pinnacle Studio 24 Ultimate S výkonem, přesností a kontrolou v sadě Pinnacle Studio 24 Ultimate můžete stříhat jako profesionál. Tato pokročilá sada pro střih videa je nabitá profesionálními nástroji a výkonnými ovládacími prvky klíčových snímků, které vám pomoou dosahovat neuvěřitelných výsledků. Proměňte své snímky s vylepšeným maskováním…
Cena s DPH3 027,– 
Běžná cena s DPH
Cena bez DPH2 502,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 3.12.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 4.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Pinnacle Studio 24 Ultimate

S výkonem, přesností a kontrolou v sadě Pinnacle Studio 24 Ultimate můžete stříhat jako profesionál. Tato pokročilá sada pro střih videa je nabitá profesionálními nástroji a výkonnými ovládacími prvky klíčových snímků, které vám pomoou dosahovat neuvěřitelných výsledků. Proměňte své snímky s vylepšeným maskováním videa a zvýrazněte barvy s kompletní sadou ovládacích prvků Color Grading.

Můžete volně střihat napříč neomezeným počtem stop a vytvářet vlastní zkratky k nástrojům pro zjednodušení nejčastěji používaných pracovních postupů. Využijte vylepšené ovládání klíčových snímků k vytváření vlastních titul stovek kreativních efektů a vytvářejte různé typy videa s nástroji pro střih záznamu z více kamer, nahrávání obrazovky, střih 360° videa a mnoho dalšího. Se sadou Pinnacle Studio Ultimate jsou možnosti neomezené.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.