SanDisk Clip Sport Plus MP3 Player 32GB, Modrá

SanDisk Clip Sport Plus MP3 Player 32GB, Modrá

Záruka: 24 měsíců | PN: SDMX32-032G-E46B | Kód: 3558377 | CZ distribuce
Cenově dostupný a lehký MP3 přehrávač SanDisk® Clip Sport Plus vám dává svobodu a flexibilitu při cvičení podle vašich představ. Díky odolné voděodolné konstrukci je připraven na jízdu na horském kole v blátě nebo běh po stezce v dešti. Je také vybaven bezdrátovou technologií Bluetooth, takže se spáruje se sluchátky nebo reproduktory s bezdrátovou…
Cena s DPH1 675,– 
Cena bez DPH1 384,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 6.12.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Cenově dostupný a lehký MP3 přehrávač SanDisk® Clip Sport Plus vám dává svobodu a flexibilitu při cvičení podle vašich představ. Díky odolné voděodolné konstrukci je připraven na jízdu na horském kole v blátě nebo běh po stezce v dešti. Je také vybaven bezdrátovou technologií Bluetooth, takže se spáruje se sluchátky nebo reproduktory s bezdrátovou technologií Bluetooth. Kapacita 32 GB znamená, že je dostatečně velký pro uložení až 4000 skladeb, ale má také vestavěné FM rádio3. A je dostatečně malý na to, abyste si ho mohli připnout k oblečení nebo výstroji, takže se můžete přestat starat o své zařízení a soustředit se na trénink.

Voděodolný a trvanlivý - Díky odolnosti a voděodolnosti vydrží MP3 přehrávač SanDisk Clip Sport Plus náročné tréninkové podmínky - ať prší, nebo svítí slunce.
Bezdrátová technologie Bluetooth® pro bezdrátový poslech - Spárujte přehrávač MP3 SanDisk Clip Sport Plus se svými oblíbenými bezdrátovými sluchátky Bluetooth a získejte při tréninku ještě větší volnost.
Lehká konstrukce s klipem - Připne se k vašemu oblečení nebo výstroji a zůstane na svém místě pro bezstarostný trénink.
Vestavěné FM rádio - Nalaďte si své oblíbené FM stanice nebo se připojte k zábavnímu systému v posilovně.
Přehrává až 18 hodin - Díky dostatečné kapacitě baterie, která vydrží až 18 hodin na jedno nabití (kabelová sluchátka), má přehrávač SanDisk Clip Sport Plus výdrž, která s vámi udrží krok po dobu několika tréninků, než se bude muset dobít.
Uloží až 4000 skladeb - 32GB kapacita pojme až 4000 skladeb, takže máte dostatek hudby, která vás přenese přes cílovou pásku nebo přes poslední opakování.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Kapacita 32 GB
Rozhraní USB 2.0
USB 3.0
Konektor Micro B
Rozměry (D x Š x V) 17,27 x 44,2 x 66,04 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.