UBNT Unifi U-LTE-Pro Redundant WAN PRO over LTE [150.8Mb/ s, 51 Mbps, 2x2MIMO, 802.3at PoE +]

Záruka: 24 měsíců | PN: U-LTE-PRO | Kód: 3144734 | CZ distribuce
UniFi U-LTE-Pro Redundant WAN PRO over LTE V případě, že dojde k výpadku vašeho primárního WAN připojení Ubiquiti U-LTE-Pro poskytne záložní mobilní připojení k internetu, aby vaše síť WAN byla vždy spuštěna. Ubiquiti U-LTE-Pro můžete umístit kamkoliv na místo, kde je nejlepší signál, protože jej lze napájet 802.3at PoE+ z přepínače např.
Cena s DPH7 735,– 
Běžná cena s DPH
Cena bez DPH6 393,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 12.5.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 13.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

UniFi U-LTE-Pro Redundant WAN PRO over LTE


V případě, že dojde k výpadku vašeho primárního WAN připojení Ubiquiti U-LTE-Pro poskytne záložní mobilní připojení k internetu, aby vaše síť WAN byla vždy spuštěna.

Ubiquiti U-LTE-Pro můžete umístit kamkoliv na místo, kde je nejlepší signál, protože jej lze napájet 802.3at PoE+ z přepínače např. jako je UniFI PoE Switch. Můžete jej připevnit na zeď pomocí montážního držáku nebo máte možnost lepení a upevnění na plochu. Zařízení má sekundární port, který nabízí přemostění a pasivní průchod PoE (užitečné pro kameru, přístupový bod nebo jiné zařízení).

Na 1.5" obrazovce můžete sledovat informaci o stavu (zda je zařízení v režimu připraven nebo v režimu aktivní). Obsahuje vysoce kvalitní anténu, nicméně můžete připojit externí anténu LTE s vysokým ziskem (není součástí dodávky).

Klíčové vlastnosti

  • Maximální stahování: 150,8 Mb / s
  • Maximální upload: 51 Mbps
  • 2x2 MIMO
  • Gigabitové ethernetové porty

Užitečné odkazy:

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.