Universální nabíječka Natec RIBERA 20W 1X USB-C, černá
Universální nabíječka Natec RIBERA 20W 1X USB-C, černáUniversální nabíječka Natec RIBERA 20W 1X USB-C, černáUniversální nabíječka Natec RIBERA 20W 1X USB-C, černáUniversální nabíječka Natec RIBERA 20W 1X USB-C, černáUniversální nabíječka Natec RIBERA 20W 1X USB-C, černáUniversální nabíječka Natec RIBERA 20W 1X USB-C, černáUniversální nabíječka Natec RIBERA 20W 1X USB-C, černá

Universální nabíječka Natec RIBERA 20W 1X USB-C, černá

Záruka: 24 měsíců | PN: NUC-2060 | Kód: 3727419 | CZ distribuce
Vyberte si univerzální nabíječku Natec Ribera, se kterou můžete bez námahy nabíjet nejen svůj smartphone, ale i další příslušenství. Ušetřete čas díky kompatibilitě se standardy rychlého nabíjení, automatickému nastavení parametrů doplňování energie a ochranným prvkům, které ochrání vaše zařízení před poruchami. Úspora času díky rychlému…
Cena s DPH292,– 
Cena s DPH pro registrované267,– Kč
Cena bez DPH241,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 6.12.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Vyberte si univerzální nabíječku Natec Ribera, se kterou můžete bez námahy nabíjet nejen svůj smartphone, ale i další příslušenství. Ušetřete čas díky kompatibilitě se standardy rychlého nabíjení, automatickému nastavení parametrů doplňování energie a ochranným prvkům, které ochrání vaše zařízení před poruchami.

Úspora času díky rychlému nabíjení
Už vás nebaví pomalé doplňování energie a chcete svá zařízení nabíjet mnohem rychleji? S Natec Ribera je to možné. Naši nabíječku jsme vybavili portem USB typu A kompatibilním se standardy rychlého nabíjení, jako je Quick Charge 3.0, Samsung AFC a Huawei FCP / SCP. V kombinaci s maximálním výkonem 20W to přináší výjimečné výsledky a výraznou úsporu času ve srovnání s běžnými řešeními.

Inteligentní komunikace se zařízeními
Inteligentní nabíjení je nedílnou součástí systému Natec Ribera. Automaticky upravuje optimální nastavení pro připojená zařízení. To vše proto, aby nemělo negativní vliv na stav vaší elektroniky a aby dodávalo energii bezpečně, a vy jste si tak mohli užívat svá zařízení ještě déle.

Bezpečnost nade vše
Chápeme, jak zásadní je bezpečnost. Natec Ribera ji upřednostňuje v každém ohledu. Vestavěné ochrany vás ochrání před nadměrným napětím a proudem (OVP a OCP), zkratem (SCP), a dokonce i přehřátím (OTP).

Klasický design
Doma, v kanceláři, na schůzce - ať už jste kdekoli, klasický design nabíječky Natec Ribera vám umožní nabíjet zařízení, aniž byste na sebe upozorňovali. Díky kompaktním rozměrům (83 x 43 x 27 mm) a nízké hmotnosti (54 g) si ji navíc můžete vzít s sebou na jakoukoli cestu.

Vlastnosti:
- Univerzální nástěnná nabíječka s technologií Power Delivery 3.0
- Automaticky nastaví správné parametry nabíjení vašeho zařízení pro bezpečné používání
- Kompatibilní s nabíjením Quick Charge 3.0, Samsung AFC a Huawei FCP
technologie
- Vybavena víceúrovňovým systémem ochrany
- Odolná konstrukce a design vhodný na cesty

Specifikace:
Konektory: USB typu C
Rozsah vstupního napětí: 100 - 240 V
Rozsah přijatelného výstupního napětí: 5 - 12 V
Barva: Černá
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.