VESALA PK2 Souprava pro přesné průvrty stěn

Záruka: 24 měsíců | PN: 740011740 | Kód: 2978828 | CZ distribuce
VESALA PK2 Souprava pro přesné průvrty stěn Souprava pro přesné průvrty zdí s měřením tloušťky zdi, detektorem kovů a kabelů pod napětím, slouží jako pomůcka pro bezproblémové a přesné provedení průvrtů stěn. Souprava funguje až do síly betonové stěny 150cm. Souprava sestává z vysílače a přijímače. Vysílač PKT2 funguje zároveň jako detektor…
Cena s DPH21 204,– 
Běžná cena s DPH
Cena bez DPH17 524,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 25.1.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 26.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

VESALA PK2 Souprava pro přesné průvrty stěn

Souprava pro přesné průvrty zdí s měřením tloušťky zdi, detektorem kovů a kabelů pod napětím, slouží jako pomůcka pro bezproblémové a přesné provedení průvrtů stěn. Souprava funguje až do síly betonové stěny 150cm. Souprava sestává z vysílače a přijímače. Vysílač PKT2 funguje zároveň jako detektor kovových prvků a kabelů pod napětím ve zdi. Indikace přítomnosti kovových prvků nebo elektrických kabelů je signalizována pomocí LED ukazatelů a audio signálu. Vysílač je možno upevnit na zeď pomocí tmelu (tzv. "žvýkačky") nebo jiným vhodným způsobem.

Přijímač PKR2 je osazen LED směrovou indikací pro nalezení polohy ve dvou osách, a to čtyřmi LED v každém směru. Dále je přijímač osazen ukazatelem vzdálenosti mezi vysílačem a přijímačem v centimetrech, dle tloušťky zdi tak lze zvolit správný vrták.

Před vrtáním do stěny bychom měli mít představu, zda pod povrchem nejsou ukryty nějaké překážky. Vysílač PKT2 Vám umožní orientačně detekovat kovové prvky a elektrické kabely pod napětím (střídavé napětí 230V, 50Hz) v místě vrtání. Pro zajištění bezpečnosti je nutné znát polohu veškerých překážek ve zdi (plastová potrubí, sdělovací kabely atd.) Pro nalezení na druhé straně zdi slouží přijímač PKR2. Poloha vůči vysílači na druhé straně zdi je indikována LED šipkami. Zároveň nám PKR2 poskytne informaci o síle zdi.Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.