VideoStudio 2021 Pro ML EU EN/ FR/ IT/ DE/ NL - BOX

Záruka: 24 měsíců | PN: VS2021PMLMBEU | Kód: 3054064 | CZ distribuce
VideoStudio 2021 Pro ML EU EN/FR/IT/DE/NL - BOX Žít život. Vytvářejte filmy. Ponořte se do zábavného a snadného softwaru pro střih videa s NOVÝM Corel VideoStudio Pro 2021! Prozkoumejte kreativitu přetažením se stovkami filtrů, efektů, titulů, přechodů a grafiky - včetně nových AR Stickers. Využijte intuitivní nástroje a šablony okamžitých…
Cena s DPH1 721,– 
Běžná cena s DPH
Cena bez DPH1 422,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 19.4.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 20.4.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

VideoStudio 2021 Pro ML EU EN/FR/IT/DE/NL - BOX

Žít život. Vytvářejte filmy.
Ponořte se do zábavného a snadného softwaru pro střih videa s NOVÝM Corel VideoStudio Pro 2021! Prozkoumejte kreativitu přetažením se stovkami filtrů, efektů, titulů, přechodů a grafiky - včetně nových AR Stickers. Využijte intuitivní nástroje a šablony okamžitých projektů k vytváření jedinečných filmů, které zaujmou a inspirují!

Co mohu dělat s VideoStudio?
Vytvářejte úchvatné filmy se snadno naučitelným a zábavným softwarem pro úpravy videa, nabitým výkonnými nástroji a exkluzivními efekty.

Zachyťte
Importujte své vlastní klipy, nahrávejte obrazovku nebo pořizujte videa z více fotoaparátů pomocí vestavěných nástrojů a vytvářejte dosud nejpoutavější produkci!

Upravit
Získejte přístup k širokému výběru základních nástrojů, proveďte rychlé opravy, přidejte kreativní filtry a prozkoumejte výkonné funkce, které se snadno učí a používají.

Podíl
Exportujte své projekty do populárních formátů a sdílejte je online a prohlížejte je napříč zařízeními, nahrávejte přímo na YouTube nebo vypalujte na disk pomocí vlastní nabídky.

Vše, co potřebujete k vytváření skvěle vypadajících filmů:
VideoStudio rozšířilo svou pozoruhodnou kombinaci nástrojů, výukových programů a uživatelského rozhraní pro začátečníky o průlomovou kreativitu, aby úpravy videa byly opravdu zábavné!

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.