VideoStudio Ultimate 2022 ESD License EN/ FR/ IT/ DE/ NL

Záruka: 24 měsíců | PN: ESDVS2022ULML | Kód: 3467569 | CZ distribuce
VideoStudio Ultimate 2022 Software pro střih videa Proměňte své nejlepší okamžiky a životní zážitky v jedinečné filmy díky chytrým nástrojům, rozšířené sbírce prvotřídních efektů, výkonnému Color Gradingu, maskování videa a optimalizovanému výkonu. Život v přímém přenosu. Točte filmy. NOVINKA Corel VideoStudio Ultimate 2022 umožňuje…
Cena s DPH1 511,– 
Běžná cena s DPH
Cena bez DPH1 249,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 19.8.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

VideoStudio Ultimate 2022

Software pro střih videa
Proměňte své nejlepší okamžiky a životní zážitky v jedinečné filmy díky chytrým nástrojům, rozšířené sbírce prvotřídních efektů, výkonnému Color Gradingu, maskování videa a optimalizovanému výkonu.


Život v přímém přenosu. Točte filmy.
NOVINKA Corel VideoStudio Ultimate 2022 umožňuje zábavně, snadno a intuitivně vytvářet dosud nejlepší videa díky exkluzivním prémiovým efektům od špiček v oboru, přizpůsobitelným 3D titulkům, novým efektům tváří, animovaným samolepkám AR, GIFům a přechodům Camera Movements. Prozkoumejte pokročilé editační nástroje, jako je Color Grading v kvalitě jako v kině, Maskování videa, dynamické šablony rozdělené obrazovky, nové indexování obličejů a další, a vytvořte jedinečné filmy, které vás ohromí a inspirují!

Co všechno lze s aplikací VideoStudio dělat?
Vytvářejte úžasné filmy pomocí snadno naučitelného a zábavného softwaru pro střih videa, který je nabitý výkonnými nástroji a exkluzivními efekty.

Capture
Importujte vlastní klipy, nahrávejte obrazovku nebo zachyťte videa z více kamer pomocí vestavěných nástrojů a vytvořte dosud nejpoutavější produkci!

Úpravy
Překročte rámec základních úprav pomocí pokročilých funkcí, jako je třídění barev a maskování videa, pohrajte si se stovkami přizpůsobitelných filtrů a použijte prémiové efekty.

Sdílejte
Exportujte své projekty do oblíbených formátů pro sdílení online a prohlížení na různých zařízeních, nahrávejte přímo na YouTube nebo vypalujte na disk s vlastní nabídkou.

Vše, co potřebujete k vytváření skvěle vypadajících filmů:
VideoStudio rozšířilo svou pozoruhodnou kombinaci nástrojů, výukových programů a uživatelského rozhraní pro začátečníky o průlomovou kreativitu, díky níž je střih videa skutečně zábavný!

Nejprve základy
Upravujte svá videa pomocí základních nástrojů, které snadno kombinují fotografie a videa, takže je lze snadno doladit a exportovat jako poutavou a zajímavou produkci.

Přetahování
Přetvořte své záběry v plynulý a propracovaný film přidáním grafických prvků, animovaných titulků a přechodů. Dokonce můžete titulky proměnit v realistický rukopis na obrazovce nebo použít animované efekty pera.

Opravujte a vylepšujte
Zvýrazněte barvy a pomocí funkce Color Grading rychle změňte barevné schéma celého videa, použijte korekci objektivu, prozkoumejte nástroje pro rozostření pohybu a stabilizujte roztřesené záběry - výsledkem překvapíte sami sebe!

Použití efektů
Aplikujte prémiové efekty, nové animované samolepky AR a efekty tváří, kreativně prolínejte překryvy a přidávejte morph nebo plynulé přechody spolu s dynamickými a 3D titulky, aby bylo vaše video působivější a zábavnější!

Prozkoumejte pokročilé nástroje
Používejte maskování videa k dosažení efektů jako v kině, ušetřete čas s technologií rozpoznávání obličejů, využijte dynamické šablony rozdělené obrazovky a úpravy z více kamer k odhalení více perspektiv, vytvářejte GIFy, vylepšete panoramatické záběry pomocí úpravy 360° videa, přidejte animace a efekty zrychlení pro dynamický výsledek plný pohybu a mnoho dalšího.

Co je nového ve VideoStudiu 2022?

Efekty tváří
S novými efekty obličeje můžete všem účastníkům videa dopřát ten nejlepší vzhled! Pomocí jednoduchých ovládacích prvků můžete snadno rozjasnit nebo vyhladit pleť, upravit šířku obličeje a dokonce i velikost očí a doladit tak rysy obličeje. Pohrajte si s těmito mimořádně oblíbenými nástroji pro úpravy a ručně upravte úrovně podle toho, jak velký dojem chcete vytvořit. Snadno vyleštíte lifestylová videa, vytvoříte okouzlující klipy pro Instagram a TikTok, nebo dokonce praštěné klipy, které můžete sdílet s přáteli!

Převodník řeči na text
Ušetři čas při vytváření titulků snadným převodem řeči ve videu na text pomocí nového nástroje určeného pro snadné vytváření titulků. S novým VideoStudiem můžete dokonce upravovat pořízené titulky, exportovat je a následně importovat na Youtube, TikTok nebo jinou platformu. Pomocí automatických titulků můžete diváky zaujmout, pokud řeč ve videu obsahuje specifickou terminologii, názvy produktů nebo pokud původní vyprávění není v dokonalé kvalitě.

Animované samolepky AR
Dodejte svému příštímu projektu okamžitou zábavu a šmrnc pomocí nových animovaných samolepek AR! Tyto samolepky sledující obličeje jsou skvělým způsobem, jak dosáhnout čehokoli od maskování obličejů po zdůraznění emocí a vytvoření hravých momentů. Lze je dokonce použít na více obličejů a později upravit jejich polohu a velikost. Pomocí samolepek AR Stickers můžete zdůraznit reakce a dodat osobitost herním videím, videím s reakcemi, online výzvám a dalším projektům. S aplikací VideoStudio 2022 jsou statické i animované AR Stickers vylepšeny tak, aby je bylo možné snadněji prozkoumat, kategorizovat a uspořádat do kolekcí.

GIF Creator
Prozkoumejte aplikaci GIF Creator, která zachytí část videa a převede ji na krátký klip ve formátu GIF, abyste mohli vyjádřit emoce a snadno sdílet nejzajímavější momenty, nadsazené okamžiky, a dokonce i krkolomný obsah - na všech online platformách. GIFy jsou nejlepším způsobem, jak v mžiku představit své nejunikátnější záběry!

Indexování obličejů
Ušetřete čas a zefektivněte proces úprav díky nově přidané funkci Face Indexing, která analyzuje video pomocí rozpoznávání obličejů a automaticky identifikuje a extrahuje záběry pro každou osobu ve videu. Díky této funkci určené pouze pro verzi Ultimate již není nutné ručně prohledávat hodiny videoobsahu a vybírat scény s konkrétními osobami - funkce Face Indexing to udělá rychle a snadno za vás!

Přechody pohybů kamery
Odemkněte kreativní přizpůsobení prostřednictvím nových přechodů Camera Movements s rozostřením pohybu, díky nimž budou vaše videa vypadat úžasně! Napodobujte působivé přechody z oblíbených filmů, vytvářejte přechody, které scény prolínají, upravte je tak, aby vypadaly přirozeněji nebo dramatičtěji - sami se rozhodněte, jak nejlépe přidat záběrům na působivosti a jak je udělat filmovějšími.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.