Xiaomi Mi Smart Speaker (IR Control)
Xiaomi Mi Smart Speaker (IR Control)Xiaomi Mi Smart Speaker (IR Control)Xiaomi Mi Smart Speaker (IR Control)Xiaomi Mi Smart Speaker (IR Control)Xiaomi Mi Smart Speaker (IR Control)Xiaomi Mi Smart Speaker (IR Control)

Xiaomi Mi Smart Speaker (IR Control)

Záruka: 24 měsíců | PN: 34810 | Kód: 3589046 | CZ distribuce
Xiaomi Smart Speaker IR Control - Chytrý všesměrový reproduktor, který poslouží jako centrální hub pro další prvky vaší chytré domácnosti. Má integrovaný Google Assistant a Chromecast, disponuje WiFi konektivitou a všesměrovým infračerveným portem a může tak ovládat kompatibilní zařízení, ke kterým obvykle potřebujete ovladač - klimatizace…
Cena s DPH1 234,– 
Cena bez DPH1 020,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 13.2.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Xiaomi Smart Speaker IR Control - Chytrý všesměrový reproduktor, který poslouží jako centrální hub pro další prvky vaší chytré domácnosti. Má integrovaný Google Assistant a Chromecast, disponuje WiFi konektivitou a všesměrovým infračerveným portem a může tak ovládat kompatibilní zařízení, ke kterým obvykle potřebujete ovladač - klimatizace, čističky vzduchu, televize, Xiaomi lampičky aj. Reproduktor zobrazuje LED hodiny, lze jej využívat jako budík na nočním stolku a umožňuje propojení i více reproduktorů v domácnosti pro lepší pokrytí. Samozřejmostí je hlasové ovládání přes Google Assitant a vzájemné hands-free volání přes Google Duo.

Parametry

Konektivita: WiFi 2,4 GHz + 5 GHz, Bluetooth 5.0, Chromecast built-in
Další vlastnosti:
1,5" všesměrový reproduktor, LED hodiny, integrovaný Google Assistant, ovládání ostatních spotřebičů přes IR
Rozměry: 95 x 95 x 14 mm
Hmotnost: 628g
Barva: Černá
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.