Magnetický držák FIXED Icon Flex mini na palubní desku, černý
Magnetický držák FIXED Icon Flex mini na palubní desku, černýMagnetický držák FIXED Icon Flex mini na palubní desku, černýMagnetický držák FIXED Icon Flex mini na palubní desku, černýMagnetický držák FIXED Icon Flex mini na palubní desku, černýMagnetický držák FIXED Icon Flex mini na palubní desku, černýMagnetický držák FIXED Icon Flex mini na palubní desku, černýMagnetický držák FIXED Icon Flex mini na palubní desku, černýMagnetický držák FIXED Icon Flex mini na palubní desku, černýMagnetický držák FIXED Icon Flex mini na palubní desku, černýMagnetický držák FIXED Icon Flex mini na palubní desku, černýMagnetický držák FIXED Icon Flex mini na palubní desku, černý

Magnetický držák FIXED Icon Flex mini na palubní desku, černý

Záruka: 24 měsíců | PN: FIXIC-FLEXM-BK | Kód: 3267845 | CZ distribuce
Miniaturní magnetický držák FIXED Icon Mini vyřeší problém, jak používat mobilní telefon v autě pohodlně, snadno a hlavně bezpečně. Už žádné zbytečné pokuty za telefon u ucha, v držáku Icon Mini bude váš mobil vždy pěkně po ruce a na očích. Oproti klasickým velkým držákům šetří místo na palubní desce , nepřekáží ve výhledu a nepotřebuje žádné…
Cena s DPH701,– 
Cena bez DPH579,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 20.10.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 21.10.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Miniaturní magnetický držák FIXED Icon Mini vyřeší problém, jak používat mobilní telefon v autě pohodlně, snadno a hlavně bezpečně. Už žádné zbytečné pokuty za telefon u ucha, v držáku Icon Mini bude váš mobil vždy pěkně po ruce a na očích.

Oproti klasickým velkým držákům šetří místo na palubní desce, nepřekáží ve výhledu a nepotřebuje žádné složité nastavování. Otočná hlavice držáku navíc umožní natočit telefon do ideálního úhlu.

Používání magnetického držáku je intuitivní a návykové. Stačí přiložit telefon k Iconu Mini a magnety už se o vše postarají, ani se nehne. Stejně snadno mobil sundáte. FIXED Icon Mini si zkrátka zamilujete na první pohled.

Malý velký držák

Oproti klasickým držákům FIXED Icon je verze Mini vyvinuta tak, aby držák co nejméně překážel na palubní desce a přesto si ponechal extra silnou schopnost uchycení telefonu pomocí neodymových magnetů.

FIXED Icon Flex mini s funkčním a nenápadným designem nijak nenaruší interiér vašeho vozu. Držák stačí pomocí extra silné 3M pásky připevnit na vhodné místo na palubní desce a je připraven k použití. Připravení telefonu je pak stejně jednoduché. Extra tenkou kovovou destičku v balení přilepíte na záda mobilu, nebo jí můžete vložit mezi telefon a kryt a vše je připraveno.

Magnetický držák FIXED Icon Flex mini na palubní desce.

Zacvaknu a jedu

Sednete do auta, přiložíte mobil k Icon - "cvak" - a můžete vyrazit. Snadné a rychlé, jednodušší už to být nemůže. Žádné zbytečné zdržování složitým upevňováním jako u klešťových držáků. Přesně pro to je magnetický držák tak oblíbený, šetří vaše nervy a čas. A navíc i cenné místo na palubní desce. Díky otočné hlavici držáku si pohodlně nastavíte telefon do správného úhlu tak, aby byl pěkně na očích.

Drží jako přibitý

Že jízda po našich silnicích dokáže občas pěkně zatřást autem, ví každý. A lovit za jízdy telefon vypadlý z držáku taky není žádný med. Proto je Icon Mini vybavený extra silnými magnety pro perfektní stabilitu. Stačí přiložit telefon k držáku a o víc se nestaráte. Prostě se ani nehne, to vám garantujeme. Můžete klidně vyrazit i do terénu. A žádný strach, magnety Iconu Mini neruší mobilní signál, ani neublíží hardwaru uvnitř vašeho smartphonu.

Nabíjení za jízdy

Věčné hledání kabelu od autonabíječky, který leží zamotaný někde pod palubkou. S FIXED Icon tohle nehrozí. Nabíjecí kabel si snadno připnete do kabelového držáku na podstavci Iconu a budete ho tak mít vždy pěkně po ruce. A až začne baterka v mobilu svítit červeně, víte kam sáhnout.

Hlavní přednosti

 • Miniaturní magnetický držák telefonu na palubní desku v automobilu
 • Umožní používat telefon ve voze pohodlně a bezpečně
 • Extra silné neodymové magnety zajistí 100% stabilitu telefonu i při sebevětších otřesech
 • Univerzální provedení pro různé typy smartphonů
 • Bezpečné uchycení na palubní desce pomocí 3M pásky
 • Otočná hlavice držáku pro nastavení do ideálního pozorovacího úhlu
 • Chytrý odnímatelný držák nabíjecího kabelu
 • Dvě ultra tenké kovové destičky pro instalaci na záda mobilního telefonu nebo mezi telefon a zadní kryt
 • Držáky FIXED Icon byly vyvinuty ve spolupráci s předním českým designovým a návrhářským studiem NOVO

Obsah balení

 1. Držák FIXED Icon Flex Mini
 2. Držák kabelu
 3. 2 x kovová destička (průměr 40 mm)
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.